2752
2734
آیدا جان به نظر من دیگه به روش نیار ولی همش مواظبش باش که اگه دوباره خطا کرد اونوقت محکم جلوش وایسا.
هر چی بیشتر به روش بیار روتون تو روی هم باز می شه و این از همه چیز بدتره، قبح کارش از بین می ره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه از این میسوزم که 10 سال از من بزرگ تره من 24 سالمه هر کی ما رو میبینه میگه به هم نمیاید ولی من اصلا اهمیت نمیدم 2 سال از دانشگاهم رو وقتی متاهل بودم گذروندم ولی یه بار هم فکر خیانت به سرم نزد حتی جواب سلام هم کلاسی هام رو نمی دادم که نکنه فکر دیگه ای بکنن
خانمی شتر سواری که دولا دولا نمیشه .سفت شوهرت را بگیر که غافل شی بردنش ...من نمیگم همه مردا بدن ونه بعضی ها ساده هستن .یادمه چند سال پیش یه دختری با شوهرم چت کرده بود .اون زمان تازه اوایل ازدواجم بود ومنم تریپ روشنفکری برداشته بودم .هیچی نمیگفتم .یعنی میگفتم که اوه خوب چته دیگه .البته حرفی نبود ....یه شب که شوهرم سر کار بود از روی بیکاری ایمیلش را باز کردم .دیدم اوه چه خبر؟چقدر خانم ایمیل زده وکلا ترکونده .حرفای عاشقانه وشکلک بوس وگل ...درجا رفتم تو مسنجر صحبتهاش رو خوندم .دیدم بله خانم هر شب ساعت ده به امید همسرم میاد مسنجر وکلی لاو میترکوند که تو شبیه نامزد منی که فوت شده ......با آیدی شوهرم کانکت شدم وکلی ذوق کرد .ولی گفتم که من خانمشم .البته میدونست که همسر بنده متاهل هست ...اول به زبون خوش گفتم دست از سر شوهرم بردار .ووونمیدونی چه حرفایی به من زد وگفت شوهرت کلی التماسم میکنه ....صبح دیروز پیش من بوده وبه تو گفته سر کارم ...(البته دروغ گفت چون شوهرم تا ظهر خونه بود )منم زنگ زدم به شوهرم اومد خونه یه ایمیل تند بهش زد وگفت چرا با خانم من بد حرف زدی وووووووووووووتمام شد .....
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
درسته تند تند بهش نگو که قبح کار از بین بره و دیگه به روش نیار بهش بگو من رو قولت حساب باز میکنم و اعتمادم دوباره بهت جلب میشه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
آیدا جون این که سوختن نداره، اتفاقاً هرچی بزرگترن بدتره مگه پیرمردارو ندیدی چقدر نسبت به پسرای جوون هیزترن؟؟؟؟؟
ناراحت نشیا مثال زدم، منظورم به شوهر تو نبود کلاً هر چی که بزرگترن با این احساس که من بزرگم و کلی چیز حالیمه و اتفاقی نمی افته همه کاری می کنن.
اینکه میگم حرفه یه کارشناسه نه خودم سیما جان ........وقتی تو زندگی هستی باید تو تصمیم بگیری در نهایت میتونی با این شوهر تا آخر عمرت با هر اشتباهو خطایی بمونی به قولی بسوزی بسازیشششش .........( اگه بچه هم داری که دیگه جایه خود )یا نه؟ .تحمل تمامه پیامدهایه بعدیشو داری که ازش جدا شی......... فکر کنی زلزله ای آمده و تمامه آرزوهاو باورات با اون از بین رفت برایه همیشه قیدشو بزنی ........کارشناس میگفت البته حفظ زندگی هزار مرتبه برایه خانمهایی این چنینی که همسرانشون خیانت میکنند بهتراست از هر تصمیم دیگری است در هر صورت از این به بعد بنا رو به اعتماد بزار و به خاطر سلامتی روحی وجسمی خودت هرگز پیگیر نشو باور کن اگه بخواد بازم تکرار میکنه واگر خسته بشه کنار میزاره عزیزم تازه اگه هی کشفایه تازهای کنی آخرش چی تو باروزدن به اون میخوای زودتر زندگیت بهم بریزه .چه قدر قبول داری حرفمو بنویس.
سلام آیدا جون من الان تاپیکتو خوندم اول از همه بهت بگم همه آدم ها ممکنه یه زمانی یه کارایی کنن که درست نباشه ولی قصدی هم از انجام اون نداشته باشن خود ما هم ممکنه البته می گم ممکنه یه زمان که داریم مثلا تو یاهو بادوستمون یا عمه یا خاله ای که مثلا ایران نیست چت می کنیم شاید از روی شیطونی یه سری هم به چت روم بریم و حالا با یه آقایی جند کلمه حرف هم بزنیم ولی هدفمون نه ادامه دادنش باشه نه فراتر از اون حالا اگه شوهرمون سر برسه هزارتا فکر هم بکنه ! بنابراین نمی شه از روی یه چت کردن نظر داد که شوهر آدم اهل خیانت هست یا نه !

البته خدا هم نکنه که کسی هل این کارا باشه اونوقت اگه تو قوطی کبریت هم بکنیش کار خودشو می کنه تو جامعه ما چه بخوایم چه نخوایم مردها آزادی عمل بیشتری دارن بنابراین هر موقع بخوان می تونن دست به این کارا بزنن و ما به راحتی فکر کنیم الان شوهرمون ماموریت رفته یا تو جلسه هست یا داره رانندگی می کنه و ....
پس اگر بهش اعتماد داری سعی کن دورادور حواست باشه و دیگه علنی به روش نیار تا زمانی که خدای نکرده چیزی ببینی که قابل بخشش نباشه (البته امیدوارم هیچ وقت پیش نیاد) چون گیر دادن های بی خودی مردها رو پر رو می کنه پیش خودش می گه منکه هیچ کاری نمی کنم این داره اینطور می کنه پس بزار هر از گاهی منم یه شیطنت کنم بعد همه چی درست می شه در حقیقت روش تو روت باز می شه عزیزم

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
مامی آتنا جون واقعا دخترت خیلی ناز و جیگره براش اسفند دود کن من خیلی وقته دیده بودمش
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
آیدا جون شوهر من همیشه می گه اگه یه زن خوب باشه و هوای شوهرشو داشته باشه و این حسو به شوهرش بده که بهش اعتماد داره یعنی اگر کاری کنه که شوهرش بدونه زنش بهش اعتماد داره و دوستش داره اگر مرد خطایی هم ازش سر بزنه خودش شرمنده می شه و همه چیزو می زاره کنار

متاسفانه این روزا اینقدر دخترهای جور واجور هستن که همه مطلقه هستن و هم خوشگلن هم بلدن حسابی لوندی کنن که دل هر مردی رو ...........
جامعه خیلی خراب شده اسمشه کشورای غربی خرابن اینجا از همه جا بدتر به خدا طلاق گرفتن و ول شدن تو خیابونا مثل آب خوردن شده

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
2706