2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه مریم جون شوهر من نه کامپیوتر بلده، نه تا حالا باهاش کار کرده اما می دونم که اگه بخواد می تونه از هر راهی وارد بشه، ماشاالله تو جامعه ما چیزی که زیاد شده دختر بی کار و خراب که آماده ان که یه زندگی رو خراب کنن.
دیشب بهم گفت که فقط مواقعی که با هم دعوامون میشده باهاش درد دل می کردم ولی تو کتم نمیره الان تازه یادم میاد که اون شب که اصلاح کرد رو لپ تاپ مسنجر ریخت میخواسته به اون وب بده یا موقع هایی که از سر کار دیر می اومد با اون چت میکرده
عزیزم ای کاش بهش اعتماد داشتی بهش گیر نمیدادی چون اون از دلت خبر نداشته که
من چند وقت پیش یه قضالیایی پیش اومد که شوهرم بهم خیانت کرده ولی من چون بهش اعتماد داشتم من پشتش موندم و به همه گفتم من باور نمیگکنم آخر سر هم راستش در اومد که حرف بود همش و شوهرم به اعتماد من افتخار کرد البته این اعتماد دو طرفه هست
گلم حالا که بهت قول داده بهش حتما فرصت بده و بهش گیر نده منم با اینکه به همسرم اعتماد دارم ولی دورادور مواظب هم هستم اون هم همینطور چون انسان جایز الخطاست گلم
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
2706