2752
2734
عنوان

دعوتم خونه جاری😵😠😡بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 50 پست

آره ديگه دست خالى نرو شيرينى شكلات يه چى بخر ديگه خودش دعوت كرده 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیک شب یلدا؟یا دونه ای؟

کیک شب یلدا بگیر دیگه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731

کیک یا ژله درست کن هنر دست خودت باشه بهتره تا جاریت چشمش در بیاد  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

سلام  گل دختر یه جعبه شیرینی بگیر یا شکلات ...سلام احوال معمولی تبریک یلدا ...دست دادن ...حرف زدن ...حرف بزن ...نزدن نزن ..... اظهار نظر م فقط لبخند ....سرتم نبر تو گوشی هی ..که این یعنی بی محلی ....سرت و بالا بگیر ..بهترین لباس و بهتر ین میکاپ ملایم ....موهاتم سشوار بگش ....شیک و مرتب .....به همسرتم بیش ازپیش احترام بزار .....تا بدونن زندگیت عالیه ...همین 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
کیک شب یلدا؟یا دونه ای؟

کیک خامه ای .طرحشم برا یلدا باشه دیگه.

همیشه برنده بودن به نفعت نیست یه وقتا باید بکشی کنار و ببازی...مثل اسپرم برنده بودن که نتیجش شد زندگی تو ایران 😔💔
سلام  گل دختر یه جعبه شیرینی بگیر یا شکلات ...سلام احوال معمولی تبریک یلدا ...دست دادن ...حرف ز ...

وااای همین حرفارو مامانم زد 😍مامانم خیلی تاکید کرد گوشی دست نگیرم چون مادرشوهرم بدش میاد خیلی

یار خوب را روز بد باید شناخت...