2737
2739
عنوان

گیسوام.مامانِ بنیتا بارداره😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3635 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر مردم ایران پیگیر هستن خب بالاخره باردار میشد دیگه

خیلیا اینستا ندارن..مگه بده خبر به این خوبی؟ا

تو شب به این مهمی!

عجب

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
من اگه جاشون بودم تا آخر عمر افسردگی میگرفتم !!  چقد زود با مرگ جیگر گوشه شون کنار اومدن ....& ...

مطمئن باشه هیچ وقت یادشون نمیره..حتی این دختر جای اون و نمیگیره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

مرسییی.عزیزم پیج خود سپیده خانمم داری؟

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2740
مرسییی.عزیزم پیج خود سپیده خانمم داری؟

من نه عزیزم..قبلا بچه ها اینجا داده بودن..ندارم💔

من اگه جاشون تا آخر عمر افسردگی میگرفتم !!  چقد زود با مرگ جیگر گوشه شون کنار اومدن ....

این چه حرفی گلم اولا که ما از دل اونا خبر نداریم دوما به قول مادر شوهرم آدم زنده باید زندگی کنه🤗

خدایا شکرت برای همه چیز😘
خیلیا اینستا ندارن..مگه بده خبر به این خوبی؟ا تو شب به این مهمی! عجب

وای خداخیرت بده خوش خبرباشی بخداانقدربه بنیتاوپدرومادرش فکرمیکنم حدنداره الان دیگه دلخوش شدم باخبرت😍😘خداروشکر

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        

خدای من شگرت😍 اولین خبر خوبی ک امروز شنیدم😍😍😍

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2706