2733
2734

خانوما خواهشا راه كار بدين 

خانواده شوهرم يه ريز زنك ميرنن هر روز عصر كه بيايين خونمون و دلمون برا بجه تنكه يا بجه رو بيارين يا خودشون ميان يعني من يه روز نميتونم بخابم يا نميتونم برم خونننه مامانم يا اكه دوست يا مامانم اينا بيان اينا هم هرروز خونمن چيكار كنم؟عاصي شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب خيلي رك بگو امروز نميتونم بيام جايي دعوتم مثلا يا وقتي خواستن بيان يه جوري بزن بيرون الكي برو پاركي يا خونه مامانت و زود برگرد ولي بگو نيستم خونه حتي اگرم بودي بگو نيستم خونه 

2728

من که یادم نمیاد کی اینجا بودن!!!!! خونمون هم تو یه ساختمونه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

وای خیلی سخته خب ناغافل بپیچ برو هرروز صبح زود چندروز برو تا بفهمن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
سخت نگیر دوست داری عروست با مامان بابات همچین کاری بکنن

اخه شما خودتو بزار جاي من هرروز نه ميتوني عصرا يكم استواحت كني نه ميتوني بري خونه دوستات نه ميتوني بكي اونا بيان جيكار كنم اخه 

بیخیال باش بچروبده ب اوناخودت برو بخواب

دلم نمياد و بد تربيتش ميكنن بجم الرزي داره ميكم هيجي نبايد بخوره ميان بستني و كيك ميدن ميكن هيحيش ني معدش عادت نكرده نميزاري بحه جيزي بخوره

اخه شما خودتو بزار جاي من هرروز نه ميتوني عصرا يكم استواحت كني نه ميتوني بري خونه دوستات نه ميتوني ب ...

اره حرفت درسته .خب بچه رو بده بهشون ببرن بالا خودت استراحت کن

مغزهای بسته ،دهانهایشان همواره باز است
چقدر لوس.اینکه خیلی خوبه .نمیدونم بعضی ها قدر داشته هاشون رو نمیدونن چرا

خوبيش جيه؟شما خودتو بزار جاي من 

خونواده شوهرم خيلي باهام بدن ميكن بجه مال ماهه ما ميتونيم شكايت كنيم و بجه رو ازت بكيريم نميزارن تو خونه كه يكم وقتم خاليه استراحت كنم ميكن خونه بسرمونه هر وقت بخاييم مياييم بجم الرزي داره و نبايد جيزي بخوره ميان دزدكي ميدن ميكن اينا الكيه به بجه ندادي معدش عادت نداره

2706