2733
2739
عنوان

بچه ها بگین چه کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 24 پست
استارترمنم تومجردی یه پسری وخیلی دوس داشتم اخرش بهم گف دوستدارم اماهیچ حسی بهت ندارم.... این جمله ا ...

ما خیلی جاها باهم بودیم رفتیم خندیدیم و...

😔

باورم نمیشه یه خواب بود فقط

حس میکنم مجرد بمونم بهتره هیچکس مثل خودم نمیتونه خودمو بخواد

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالته؟

۲۵

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
استارترمنم تومجردی یه پسری وخیلی دوس داشتم اخرش بهم گف دوستدارم اماهیچ حسی بهت ندارم.... این جمله ا ...

منم یه نفر بهم گفت من عاشقتم ولی خانوادم میگن گونی خوابگاهی بوده یه شهر دیگه درس خونده... انقدرررر دلم شکسته از این حرف...

هیچ وقت یادم نمیره...

بعدش همون خانوادش چهار بار اومدن خواستگاری ب زور ... از اتاق بیرون نرفتم.... 

خواهرش زنگ زد معذرت خواهی کرد گفت بابا ما اینجوری ام نگفتیم...

داداشش زنگ زد گفت چیکار داری مهم اینه علی دوستت داره... ولی دیگه نتونستم....

بدترین حرفو زده بودن...

2731
ما خیلی جاها باهم بودیم رفتیم خندیدیم و... 😔 باورم نمیشه یه خواب بود فقط حس میکنم مجرد بمونم بهت ...

بزار خاطرات خوش باقی بمونن کاری نکن اخرش با تنفر و فحش و گریه و التماس تموم شه...

ول کن...

2740

امروز خیلی روز گندی بود

اون پسره خواستگارمم تا بهش گفتم چرا جواب ندادی

گفت تموم کنیم

شنبه ازم خواستگاری کرد

دیروز و امروز پیش دوستا و همکلاسیاش برد منو که اونا درموردش بهم بگن

شب خودش تمام کرد😭

حس کردم خیلی آدم ضعیفی هستم

هرچندکه منم گفتم بهش بتصمیمت احترام میذارم و خدانگهدار

اونم گفت خوشبخت بشی

بعد از مدتی پیام خواستم بدم بهش اما دلم نیومد تازدم پاک بشه ارسال شد

واسش نوشته بودم خیلی نامردی اما خب جواب نداد