2726
عنوان

بچه ها بگین چه کنم؟؟؟

419 بازدید | 24 پست

من بایه پسری ۳ساله تو رابطم همسن و سال خودمه حدودا۲۵ الان سربازه ازش پرسیدم واسه برنامه آیندش این جوابشه...👇👇👇

الانم میگم نمیخوام ایندتوروحساب حرف من بزاری بعدازکجامعلوم ک بشه واسه همین میگم براایندت تصمیم بگیردرسته منوقبول داری منم دوستت دارم ولی معلوم نیس ک بشه ازدواج کنیم معلوم هم نیس ک نشه هیچی نمیشه پیش بینی کردمن فعلاشرایطشوندارم عزیزم خودتم میدونی بخاطراین گفتم ب خاستگارهافک کن ازکجامعلوم بهترمن گیرت نیاد عزیزم قربونت برم من خیلی میخوامت قبولت دارم ولی واقعیت هاهم ادم بایدقبول کنه من تاالان هرفکری داشتم ب نتیجه نرسیدمیترسم بازم نشه شرایط جامعه هم هرروزبدترمیشه تضمینی برافردانیس چ برسه اینده.

اینم پیام بعدیش👇👇👇

عزیزم ازم دلخورشدی اره.نفس من من فقط واقعیت گفتم من اگه بخوام ازدواج کنم کی بهترتوپیداکنم اخه ازخودم بیشتربت اعتماددارم میدونم منوبراخودم میخوای مگه ی پسرچی میخوادفقط ترسم ازجامعه واورزه خودمه میترسم عرضه نداشته باشم گلیمموازاب بکشم بیرون من گفتم فعلاازدواج نمیکنم چون شرایطش ندارم ن فقط باتوباهیچکس فعلانمیتونم بعدم کی بهترتواخه کی ازمن خوشش میادبااین تیپ قیافه کارسرمایه هم ک ندارم من بایدخداروشکرکنم ک تورودارم ازم خوشت اومد.

...............................

امروز خواست بیاد دنبالم قبول تکردم و گفتم تمام کنیم

چه کنم بنظرتون؟؟؟؟

ازونطرف یه خواستگار کُرد کرمانشاه دارم کارمند دادگاهه بچه کارگره امادرسش عاااااالیییه

اما خیلی زود بهش برمیخوره خلاصشو بگم

من ز دادم بهش خاموش بود اس دادم ج نداد بعد از چندساعت بهم یلدارو تبریک گفت منم گفتم ز دادم خ بودی گفت شمارت نیومده و فلان آخرش گفت تو بهونه میاری و .... گفت خوشبخت بشی و تمام...

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه با چ زبونی بگه برو نمیخوامت.... ول کن.. بابا...

نمیدونم چه کنم😟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728

بهش فکرنکن نمیخواستت وگرنه پات میموند

پسری دختری روبخوادبرای خوشبخت کردن وداشتنش میجنگه وتلاش میکنه نه اینکه بگه میترسم ازآینده وبه خودت فکرکن این یعنی رومن واحساس من حساب نکن چون دائمی نیستم .بازم نظروبرداشت خودت مهمه

نمیدونم چمه

شاید برای بعضیاتون پیش پا افتاده باشه

بخودم میگم فعلا بذارم بمونم تنها اصلا 

دیگه دل و دماغ ندارم

استارترمنم تومجردی یه پسری وخیلی دوس داشتم اخرش بهم گف دوستدارم اماهیچ حسی بهت ندارم....

این جمله ای بودک موقع تموم کردن بهم زد

الان ازدواج کردم خیلی سال ازش میگذره ولی هنوزاین جمله یادم نرفته وبهش فک میکنم

نمیدونم چمه شاید برای بعضیاتون پیش پا افتاده باشه بخودم میگم فعلا بذارم بمونم تنها اصلا  دیگ ...

بمونی ک چی بشه...

حتی تو حرفاش نگفته تلاش میکنم....

من سعی میکنم زود تر جور شه باهم بمونیم...

حتی نمیگه دوستت دارم وو... میگه کی منو دوست داره جز تو....

این یه جمله ش هزار تا پیام داره....

ولش کن بره...

هر چی بگذره بدتر میشه...

وا خداروشکر کن که پسره خیلی رو راست بهت گفته اینارو و تو هم نباید موقعیت های عالی که داری رو از دست ...

دلم میخواد شنبه تمامممم هدیه هاشو بهش پس بدم😣

دلم واسه فکرهای آیندن که قراربود باهاش باشم میسوزه

آهنگایی که گوش میدادنم بیاد اون بود😣

خودمو گرفتن گریه نمیکنم چون بخودم میگن این باید برام عبرت بشه نه موجب شکست

2706