2733
2739
عنوان

پیرو تاپیک قبلیم

143 بازدید | 13 پست

تاپیک قبلیم که گفتم ۳-۴ سال پیش یه خواستگار داشتم خوب بود ولی بی دلیل ردش کردم بعدش پشیمون شدم ولی دیگه پیداش نکردم و هنوز گاهی بهش فکر میکردم...

امروز یه پیج دیدم با مشخصات اون ولی پروفایل نداره و پست نداره .. به پیشنهاد دوستان بهش با یه پیج ناشناس پیام دادم که بفهمم متاهله یا مجرد ..

و فرستادم سلام اقای فلانی روز بخیر ...

جواب داد سلام شما؟ چی بگم بهش که جوابمو بده ؟؟؟؟ تو رو خدا راهنمایی کنین ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که با پیج ناشناسم اگه دیدم کار درستی نیست ادامه نمیدم.

کلا کار درستی نیس. وضع مردای ایرانی رو در نظر بگیر دیگه. اگه همین بغل - ترکیه - بودیم میگفتم با پیج اصلیت بهش پیام بدی چون جنبه مرداشون خیلی خیلی بیشتره

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
2731

به نظرم اگه دوست داری دوباره ارتباط بگیری اول همون به صورت ناشناس مطمئن شو خودشه بعد از مجردی ومتاهلیش مطمئن شو بعد اگه خودش بود معرفی کن خودتو دیدی نسبت بهت سرد کلا ولش کن اگه نه خوشحال شد دوست داشت دوباره خب ارتباط بگیر

به نظرم اگه دوست داری دوباره ارتباط بگیری اول همون به صورت ناشناس مطمئن شو خودشه بعد از مجردی ومتاهل ...

خب الان میگه شما؟؟ چی بگم بگم کی هستم؟؟؟ اصلا چی بگم که بفهمم مجرده یا نه هنوز

خب الان میگه شما؟؟ چی بگم بگم کی هستم؟؟؟ اصلا چی بگم که بفهمم مجرده یا نه هنوز

یا بگو همین جوری اومدم  یا بگو یه آشنای قدیمی

مطمئن باش اگه مطمئنش کنی دختری ول کن نیست وبه چت ادامه میده مردان که همینن

راه دیگه هم هست یه پیج درست کن با مشخصات کامل خودت برو فالوش کن چندتا عکس از خودتو پیچت بزار البته اگه عکس گذاشتن و دوست داری  وگرنه همون پروفایلت بزا راگه بشناسد هنوزم دوستت داشته باشه خودش بهت پیام میده فقط مشخصات و واضع بزار که سریع بشناسه مثل اسم شهر رشته یا شغل. اسم وفامیل کامل تاریخ تولد

2738
راه دیگه هم هست یه پیج درست کن با مشخصات کامل خودت برو فالوش کن چندتا عکس از خودتو پیچت بزار البته ا ...

ممنون اره اگه فهمیدم مجرده بعد با پیج اصلیم فالووش میکنم ببینم عکس العملش چیه ولی پیام نمیدم ..

کنجکاو شدم آخرش چی میشه خبر شو بزار

جواب داد گفتم هم دانشگاهیتم و میخوام درباره رشته ات راهنماییم کنی ..اینقد که میگفت خودتو معرفی کن دیوونم کرد منم الکی یه اسم گفتن و یه رشته تخیلی ..چندبارم میگفت موفق باشین و پیام نده ..اخرش با کلی حرف راضیش کردم یکم از شرایط کاری و رشتش بگه که خیلی کلی و خلاصه یچیزایی گفت بازم گفت موفق باشین..بهش گفتم نکنه میترسی از طرف خانومت باشم ..بعد نوشتم شوخی بود نمیدونم مجردی یا متاهل ..

جواب نداد گفت اوکی موفق باشین ..مرتیکه دیوانه روانی مطمینم همش استرس داشت من اشنا باشم ..

منم دیدم فایده نداره گفتم موفق باشین..

واقعا نمیدونم چطور اعتمادشو جلب کنم و یا مخشو بزنم