2737
2734
عنوان

اولین رابطه بعد زایمان طبیعی

2919 بازدید | 18 پست

سلام میخواستم بدونم از کی باید جلوگیری کرد؟؟؟ قبلاً شنیده بودم تا چهل روز بعد زایمان آدم باردار نمیشه مجددا... 

آیا قبل چهل روز هم باید روش جلوگیری داشته باشیم؟؟ 

بله بشدت و جلوگیری قرص و محکم

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله باید حتما جلوگیری کنی. و بهتر این هست که تا 40 روز اصلا نزدیکی نداشته باشی ولی اگر حالت و بخیه هات عالی بود بعد 30 روز ولی با جلو گیری. مامان من توی 40  روز اول بعد زایمان دوباره حامله شد اختلاف سنی اون دو تا بچه هاش 10 ماه هست

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738
طفلي مادرت سلامتيش     چقدر سخت

آره. بنده خدا. 😔

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
من از اسفند پارسال رابطه نداشتم بچه ام یه ماهه شد ولی شوهرم انگار نه انگار 

شوهرت با شوهرمن یکی نیست عایا😆

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
بله باید حتما جلوگیری کنی. و بهتر این هست که تا 40 روز اصلا نزدیکی نداشته باشی ولی اگر حالت و بخیه ه ...

با همون اولین رابطه آدم قرص ال دی رو شروع کنه خویع؟؟یا نه ممکنه توی همون اولین رابطه دوباره حامله بشم؟؟ 

اورژانسی میشه خورد؟؟؟ 

2706