2752
2734
اونا با سهميه رفتن درست اما مثل بقيه اومدن بيرون براي عمومي اما براي تخصص ك با سواد خودشون رفتن&nb ...

کی گفته با سواد خودشون رفتن تخصص اینهمه دانشجو های معمولی اعتصاب میکنن که این سهمیه ای ها جای مارو واسه تخصص گرفتن نمیبینین؟ کسی که سهمیه داشته باشه از 0 تا 100 حله  

البته منظورم اون آدم های عادی که رفتن جنگ و از کشورشون دفاع کردن نیست،اونا قهرمان بودن و روح بزرگی داشتن و اگه دقت کنی بدون چشم داشت اینکارو کردن هرچند به نظرم بازم حق بچه هاشون نیست که به راحتی با سهمیه برن دانشگاه،باید بهترین امکانات در اختیارشون باشه ولی سهمیه دانشگاه نه،تو این مورد باید مساوات با همه مردم رعایت بشه.

من منظورم اون کساییه که از 8 سال 7 سالشو تو جبهه اون پشت مشتا آبدارچی بودن بعد یه زمین خوردن تو جبهه شدن جانباز 80٪ الانم سر مر گنده دارن راه میرن و پول پارو میکنن بچه هاشونم که معلوم الحال.

بعد اونایی که واقعا به خاطر وطنشون رفتن میبینی شیمیایی شده نفس نمیتونه بکشه زمین گیره با این حال بنیاد ایثار گران بودجه نداره تامینشون کنه 

کی گفته با سواد خودشون رفتن تخصص اینهمه دانشجو های معمولی اعتصاب میکنن که این سهمیه ای ها جای مارو و ...

راستش حرف تو اين زمينه تمومي نداره و هر كسي از ديد خودش درست ميگه! من گفتم سواد خودش تخصص رو ميگيرن 

چون ب هر حال هر طوري ك ورود باشه حالا يا اين سهميه

يا 

سهميه بچه اعضا هيئت علمي و اوناي ك كنكور اينجا قبول نميشن و ميرن خارج دو سال بعد برميگردن انتقالي ميگيرن..  اما خروج از دانشگاه با درس خوندن خودش و سوادي هست ك در دانشگاه كسب كرده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش حرف تو اين زمينه تمومي نداره و هر كسي از ديد خودش درست ميگه! من گفتم سواد خودش تخصص رو ميگيرن& ...

ببخشیدا ولی اگه دانشجو بوده باشی میدونی که دانشگاهای ایران مثل قیفه ورود بهش به شدت سخته خروج خیلی راحت

هب کسی که واسه عمومی و تخصصش سهمیه داره معلومه دیگه ورودش که مثل آب خوردنه 

من خودم رشتم پزشکی نبود ولی شاهد بودم دوست دبیرستانم یه مسئله فیثاغورس نمیتونست حل کنه ولی با من دانشگاه سراسری قبول شد خودشم به زبون اومد که دوتا صفر رتبمو به خاطر جانبازی بابام انداختن یعنی شده بود دو رقمی

بله نظرات زیاده ولی دیگه هرکی خودشه و وجدانش

ببخشیدا ولی اگه دانشجو بوده باشی میدونی که دانشگاهای ایران مثل قیفه ورود بهش به شدت سخته خروج خیلی ر ...

اره عزيزم من دانشگاه دولتي درجه يك بودم مهندسي خوندم راستش اعتراف كنم ورودش راحتتر بود فقط استرس قبولي در رشته و دانشگاه دلخاه داشت! چون تو مدرسه درس ميخونديم و يكسال هم برا كنكور جوابگو بود! اما ما تمام سالهاي  تو دانشگاه مث كنكور بود! عذاب بود. ك خيلي بي انصافي بود اخرش خيلي ها معدل خوبي نداشتن اما يكي از دانشگاه پايين تر معدلش  بالاتر بود با سطح علمي پايين تر! ك من هممون تقريبا از رفتن ب اين دانشگاه پشيمون بوديم  

از ٨٠ نفر وروديمون فقط يك پسر فرزند شهيد داشتيم ك بعدها ي نفر انتقالي هم بهش اضافه شد! تقريبا ٦ نفر هم بچه هاي هيئت علمي بودن! ك بعضياشون از دانشگاهاي پايين تر انتقالي داشتن از ترم اول جمعا شديم ٨٧ نفر

ولي من حرفم ب اين بود ك هر كسي درس خونده باشه ب هر طريقي وارد شده! خروجش مثل بقيه هست اگر سادگي هم باشه براهمشون هست اما چيزي ك در پزشكي ملاك هست قبل از تخصص تعهد و اخلاق انساني هست چيزي ك در جامعه ما جاش رو ب زرنگي و پول پرستي داده! توي عملهاي زيبايي داريم ميبينيم دكترا بخاطر پول و رقابت چ ميكنند! 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
استارتر جان نی نی خوبه ؟؟شیرخورد؟؟؟

نه اصلا

بیمارستان سرم وصل بود

مادر شوهرم گفت تا کی سرم و بیمارستان

الان دوروزه خونه این

گریه میکنه شیر میخواد

نمیتونه بخوره

هر لحظه میگم

الان از غضه میمیرم

دختر خواهر منم 26 مهر امسال بعداز یک هفته که ضربان قلب بچه پایین اومده بود بالاخره راضی شدن سزارینش کردن

البته بعد از سونوگرافی که گفت بچه اصلا تکون نمیخوره

دو روز اول اصلا بچه رو بهشون ندادن و گفتن زردی داره بعدش گفتن چون ازدواجتون فامیلی بوده بچه اتون اختلال داره

بچه شیر نمیتونه بخوره 

مکیدن بلده ولی نمیتونه قورت بده

گریه اش ضعیفه

دست وپاش اولش اسپاسم داشتن

الان بدنش خیلی شله

جواب آزمایش ژنتیک ومتابولیک ونقص ایمنی از آلمان اومد ومشکلی نداشت 

تمام سونوها وغربالگری های بارداریشون سالم بوده

قبل بارداری آزمایش ژنتیک دادن ومشکلی نداشته

بالاخره بردن مرکز طب کودکان اونجا تشخیص دادن بخاطر نرسیدن اکسیژن قبل از زایمان فلج مغزی شده

تشنج دائمی داره

چند روز کاردرمانی کردن که بلعش برگرده ولی بی فایده بود

الان دوماه ونیمه زندگی هممون سیاه شده

خواهرم ودخترش پیر شدن

بمیرم برای دل مادرایی که با زحمت 9 ماه بارداری رو به امید دیدن نوزادشون میگذرونن وآخرش یه دکتر با سهل انگاریش تا ابد زندگیشونو نابود میکنه

سلام عزیزم خیلییییییی ناراحت شدم خیلی منم دوشب درد کشیدم بچم مدفوع کرد و کیسه ابم ترکید و دکترم بالا سرم نیومد بچم ایست قلبی کرد بخاطر یه دکتر اشغال که راضی نشد بچمو سر کنن بچم گیر کرد تو کانال و متاسفانه پر کشید الان هم دکترم دادگاهی خدا لعنت کن زایمان طبیعی اجباری رو خدا لعنت کن مسببشو نمیگذرم ازشون نه این دنیا نه اون دنیا 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
دختر خواهر منم 26 مهر امسال بعداز یک هفته که ضربان قلب بچه پایین اومده بود بالاخره راضی شدن سزارینش ...

😭😭😭

واقعا نمیدونم چی بگم

فقط کااااملا درک میکنم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
دختر خواهر منم 26 مهر امسال بعداز یک هفته که ضربان قلب بچه پایین اومده بود بالاخره راضی شدن سزارینش ...

خدا حواهر زادتو شفا بده

واقعا نباید از شون گذشت

مم همسرم شکایت کرده بود اصلا جواب نمیدادن

سه روز پیش

خودش

دکتر و زده بود 

امروز نا مه دادگاه اومده

با هزار خرج و زحمت رسیده بودم به زمان زایمان

مادرم  و پدرم و هممون پیر شدیم

خدا حواهر زادتو شفا بده واقعا نباید از شون گذشت مم همسرم شکایت کرده بود اصلا جواب نمیدادن سه روز ...

سلام عزیزم

خوبی

پسر گلت چطوره

متوجه نشدم دادگاه چی گفته بهتون؟

سلام عزیزم خوبی پسر گلت چطوره متوجه نشدم دادگاه چی گفته بهتون؟

سلام گلم

هیچی خبری از شکایت ما نیس

ولی به شکایت خانوم دکتر

سه روز نشد رسیدگی کردن

پسرم فعلا هیچی

موقع شیر خوردن میپره تو گلوش

و مدفوعم کم میکنه

از رفتارای سن خودشم عقبه

دو روزه

که پاشم میلرزه

کلا حالم بده

هر روز گریه و فکر و خیال و ای کاش😔

سلام گلم هیچی خبری از شکایت ما نیس ولی به شکایت خانوم دکتر سه روز نشد رسیدگی کردن پسرم فعلا هیچی ...

الهی من بمیرم😭😭😭😭😭😭

2706