2733
2734

مگه بهت گفتن فلج مغزی شده

نترس گلم کمبود اکسیژن اگه به موقع بزارنش دستگاه خوب میشه

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍

زایمان طبیعی؟؟؟

خدا لعنت کنه مسببشو 

همسایه  ماهم همینطوره

فعلا کار درمانی

توکل ب خدا عزیزم 

و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام انشالله هرچی خیرته.ورضایت خداوند اتفاق بیفته ....خدایا دله این مادر دردمند رو خوش کن ....بچه ها  همه بگین آمین

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

فقط میتونم بگم بر باعث و بانیش لعنت ....  ک زودتر نمیتونن تشخیص بدن و بچه تو کانال زایمان میمونه و یه عمر غصه میدن ب پدرو مادرش ..و مهم تر از همه خودش..

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین اگر تشخیص دکتر صد درصد فلج مغزیه یه چیزی وگرنه اسم روی بچت نزار بچه منم کمبود اکشیژن داشت تازه سز بودم بردن دستگاه و بعد نصف روز اومد و اولش شیر سخت میخورد ولی پیله کردم بهش و گشنگیش دادم اخر خود الانم یه ماهشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706