2733
2734
عنوان

ترشح سبز دیونه شدم

910 بازدید | 15 پست
سلام من هفته 30بارداری ام دوهفته ای هست که ترشح سبز گرفتم هفته پیش دکتر بودم بهم قرص آزیترومایسین داد 6 تا کپسول خوردم انگار بهتر بود الان سه روزه که تمام شده دوباره ترشح گرفتم به نظرم بیشتر از قبله. به دکترم زنگ زدم گفت تا دوهفته دیگه که ویزیتمه صبرکنم به نظرتون ترشخ سبز از علائم پارگی کیسه آبه؟
وا دکترت چه بی خیاله هاااااااا
ترشح سبز تو هفته 30 حتما باید چک بشه
برو یه بیمارستان دولتی اونجا ماماها برات چک می کنن
تارا :::::::::: مهرسا ( مثل خورشید ) ::::::::::29 فروردین :::::::::: رشت

Lilypie Premature Baby tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ستاره جان برو دکتر دیگه ... اما نگران نباش می دو نم از علائم کیسه آب نیست...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2738
اما شاید حق با تارا باشه که می گه از علائم کیسه آبه ... باید هر چه سریعتر سونوگرافی بشی...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
من هم ترشح سبز دارم. دکتر یه سری بهم قرص داد خوب نشدم و بعد گفت اگه خارش یا سوزش نداری یا احساس دفع آب طبیعیه. نمیخواد حتما مداوا بشه تا قبل زایمانت
دختر که داشته باشی / مادر تر می شوی/ دختر که داشته باشی/ خوشبخت تر
نمیخوام نگرانت کنم اما من در یک ویدئوی آموزشی دیدم که ترشح سبز نشونه اینه که کیسه آب پاره شده و اکسیژن هم به اندازه کافی به بچه نمیرسه.
اگر دکترت گفته مشکلی نداره خوب شاید مال تو این نباشه.
شاید بهتر باشه با یک دکتر دیگم چک کنی (در حد سوال) که خیالت راحت بشه.