2733
2739
عنوان

زایمان(خواهش میکنم بیاید)

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 22 پست

بابا جان الان بیچاره دکترا هم خودشون تحت فشارن . وگرنه همشون از خداشونه سزارین کنن نیم ساعته راحت میشن هم خودشون هم مریض شب و نصف شبم نداره مگر موارد خاص باشه ولی الان سیاست کلی دولت بر فرزند اوری هست به خاطر همین گاهی فشار شدید بر پزشکانوارد میکنه و سزارین به در خواست بیمار را جلوگیری میکنه

التماس تفکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم آگه قرار باشه طبیعی زایمان کنی وقتی کیسه آبت پاره شه مشخص میشه مکونیومی داره یا نه و اگه این ش ...

اخه میگن اگه بچه مدفوع خودشو بخوره سرش گلابی شکل میشع دیگه

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
دکتر خودتون زیرمیزی میخواد که الان بهتون گفته 

اخه نگف پول میخوام.اگه پیشنهادشو میداد فدای سر بچم میدادم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2728
جالب بود اینو واسه اولین بار بود که میشدم .....نه عزیزم چیزی نمیشه خیالت راحت

منم شنیدم.انشاا...,این همه مدت ادم انتظار اومدن بچشو میکشه.میرسه زمانش؛ی استرس جدید درست میکنن واسه ادم

نه عزیزم نگران نباش من با اطمینان بهت میگم چیزی نمیشه

مرسی عزیزم خیلی ممنون.انشاا...

2740