2726
عنوان

زایمان(خواهش میکنم بیاید)

294 بازدید | 22 پست

سلام.من هفته سی وهشتمم.قرار بود شنبه برم واسه سزارین.که دکترم ی دفعه حرفشو عوض کرد.گف طبیعی بیار.من نمیتونم سزارین ببرم دیگه.بیمارستان گیر داده.تا هفته چهل وایسا طبیعی بیار.حالا رفتم پیش ی دکتر دیگه میگه بیا من دوشنبه سزارینت میکنم.دکتر خوبیم هست

تعداد رای : 16
نظرسنجی
با دکتر خودم بمونم و طبیعی بیارم؟
7
43%
برم پیش یه دکتر دیگه و سزارین بشم؟
9
56%
من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
مشکلی داری که طبیعی دنیا نمیاری ؟

نه ندارم.میترسم دیر بشه ی وقت زبونم لال بچم مدفوع کنه یا اکسیژن نرسه بهش

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مونده به نظر خودت من خودم طبیعی بودم بعد زایمان همه کارامو خودم میکردم ولی دختر خاله ام سزارین بود واسه دستشوییش هم مشکل داشت طبیعی دردش تا اومدن بچه هس

خدایا چنان کن سر انجام کار    تو خشنود باشی و ما رستگار
2728
نه ندارم.میترسم دیر بشه ی وقت زبونم لال بچم مدفوع کنه یا اکسیژن نرسه بهش

آگه این اتفاقا بیفته یعنی احتمالش باشه خدای نکرده از همون زایشگاه میفرستن اتاق عمل سزارین میشین

اخه من موندم تو ایران وقتی اموزش لازم و درست و حسابی تو دوران بارداری نمیبینه خانم باردار دکترا چه ا ...

حالا من اصلا امادگی ندارم.گذاشته هفته سی و هشت گفت نه نمیتونم.من حتی ذهنمم اماده طبیعی نیس

آگه این اتفاقا بیفته یعنی احتمالش باشه خدای نکرده از همون زایشگاه میفرستن اتاق عمل سزارین میشین

اگه اینا شه که بچم مشکل دار میشه خدا نکرده.دیگه چ فایده ای داره سزارین

حالا من اصلا امادگی ندارم.گذاشته هفته سی و هشت گفت نه نمیتونم.من حتی ذهنمم اماده طبیعی نیس

من اگه جات بودم دکترم رو عوض میکردم

دکتر قبلیت ثبات شخصیتی نداره انگار گذاشته دقیقه نود نظرشو عوض کرده میگه طبیعی

من اگه جات بودم دکترم رو عوض میکردم دکتر قبلیت ثبات شخصیتی نداره انگار گذاشته دقیقه نود نظرشو عوض ک ...

خودشم میگه من جای تو بودم سزارین میکردم.حتی پیش ی دکتر دیگه.طبیعیای الان خطرناکن

من که خودم شخصا از طبیعی وحشت دارم

خداروشکر بچه اولم سزازین بودم و راضی این یکی هم سزارین میشم

تو این مملکت نه امکانات درست و حسابی هست نه اموزش کافی

البته هست ولی هزینه اش دوبرابر هزینه ای هست که برا سزارین میدی

اگه اینا شه که بچم مشکل دار میشه خدا نکرده.دیگه چ فایده ای داره سزارین

عزیزم آگه قرار باشه طبیعی زایمان کنی وقتی کیسه آبت پاره شه مشخص میشه مکونیومی داره یا نه و اگه این شکلی باشه سریعا میری سزارین و هیچ مشکلی ام پیش نمیاد

من اگه جات بودم دکترم رو عوض میکردم دکتر قبلیت ثبات شخصیتی نداره انگار گذاشته دقیقه نود نظرشو عوض ک ...

آخه الان دیگه تا یه حدی میشه سزارین هر پزشکی انجام بده که بیمارستان قبول کنه و پولو کارانتو بدن 

موافقم 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706