2733
2734
عنوان

میخریم😍😍...نمیخریم😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 102608 بازدید | 1852 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسایل ویترین برای جهیزیه نخرید. اصلا ویترین و وسایل داخلش استفاده نمیشه.

سبزی خورد کن بوش خریدم استفاده نکردم.

اطو پرسی که مثل خشکشویی هاست استفاده نشد. مصرف برقش زیاده.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2731
از خرید سرهمی جوراب دار ناراضیم بعد 27 روز دیگه تن بچم نمیشه 120 تومنم پولشو دادم 

دقیقا .

در عوض وقتی بچم بزرگتر شد سرهمی که تا پایین شلوارش از دو طرف دکمه میخورد.جورابم نداشت.خیلی خوب بود.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
خانوما یه شامپو فرش خیلییییی قوی معرفی کنین

شامپو فرش اگر قوی باشه ؛ باعث پوسیدگی فرش تون میشه !

اگر فرش رنگ روشن ؛ صابون لوکس رو رنده کنید و با آب جوش مخلوط  کنید  و از کف ش استفاده کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
از حرید خط چشم پاریس راضیم 6 تومنه قیمتش ولی کیفیتش خوبه 

دقیقا یه خط چشم خریدم ۲۰ تومن ولی بازم‌پاریس چیز دیگه ایه😊

تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگم                                            
2740
از کرم جی خیلی خیلی راضیم.باور کنید از صدتا کرم گرون خارجی واسه دست بهتره یه مدت کوتاه که استفاده ک ...

کرم مرطوب کننده ی دسته؟

هرکی راجب زایمان طبیعی اپیدورال اطلاعاتی داره بهم بگه یه دنیا تشکر😘😘😘😘
تو لیست جهاز دختر این چندتا مورد به نظر من بدرد نمیخوره هوا پز بخار پز پلوپز چرخ گوشت کلی چیز د ...

چرخ گوشت که خیلی لازمه. من که حتی مرغ هم باهاش چرخ میکنم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

از رژلب های مارال خیلی راضیم.ایرانیه و قیمتش مناسبه

من لبم خیلی حساسه ولی با این رژلب اصلا پوست پوست نمیشه

خیلی هم روی لب حالت قشنگی داره

رنگاشم متنوع و خوشگلن

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇