2733
2739
عنوان

بهترین شوهر دنیا.....

6224 بازدید | 93 پست

سلام امروز میخوام بر عکس کسایی که از شوهراشون بد میگن من تعریف کنم شاید باورتون نشه ولی شوهر من بهترین مردی هست که دیدم خیلی دوستم داره صبح که میره سر کار تا بیاد حداقل یه ده بار زنگ میزنه اگر مهمان داشته باشیم کل اشپزی با اونه خونه جارو برقی میکشه هنوز نونوایی نرفتم وۻع مالی چندان خوبی هم نداریم مستاجریم وشوهرم وانت داره ولی با وانت همه جا رفتیم مشهد شمال اصفهان شیراز

از وقتی که باردار شدم هیچی برام کم نزاشته از خرید آشپزی تا جارو برقی کشیدن خونه با جرات میگم نه ماه دست به هیچی نزدم الان ده روزه که زایمان کردم سر کار نمیبره مونده خونه کارای منا انجام میده حتی نزاشت مادرم بیاد هنوز بچه ام را خودم نشستم بنده خدا همه کارا میکنه برای دوشب بیمارستانم پرستار گرفت گفت دوست ندارم کسی منت فردا سرت برداره

حالا شما بگید این مرد فرشته نیست بخدا فقط پول خوشبختی نمیاره اگر گناه نبود و کفر من شوهرم را مثل خدا میپرستیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم همیشه عاشق هم خوش باشید❤️ چشم بد دور باشه

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2738

ایشالا همیشه خوشبخت باشین کنارهم

چشم بدازتون دور😍❤

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤

همیشه خوشبخت باشی دوست گلم شوهرمنم همینجوریه خدا حفظشون کنه برامون

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙

حالا ببين امشب خودت ميتونى چشمش بزنى 

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!

آفرین 

بلاخره یه متن خوب هم پیدا شد

مردیم از خیانت

انشالله همیشه همین طور باشی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2706