2737
2734
عنوان

دوستان میاین راهنماییم کنین

64 بازدید | 11 پست

سلام..من چندوقت پیش متوجه شدم شوهرم ت.ر.ی.ا.ک...کشیده وقتی فهمیدم کلی سروصداکردم باهاش اونم گفت اشتباه کرده و باراخرشه گفت تاحالادوباری کشیده ک دیگه نمیکشه و ببخشمشواینا تااینکه یکم کم رنگ شدبرام گفتم خب اشتباه کرده بقول خودش دیگه تکرارنمیکنه تااینکه چندروزپیش دیدم دوتاکاغذلول شده تویه جیبشه اول م بش گفتم یکم مکث کرد بعدگفت واسه کارشه.من باورم نشدبعدم الان ازاینکه پول نداره تاچیزی بگیره مطمئنم اماازکجابفهمم مصرف نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سری منم به شوهرم شک کردم رفتم تست ت ر ی ا ک خریدم الکی به شوهرم گفتم تواینترنت خوندم اگه رنگ ادرار کدرباشه یعنی معتادی باهزارکلک از تست گرفتم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

منفی درامدولی بهش گفتم تست خریدم شوهرم تفریحی مصرف میکرد اونم فهمیدکه من راهشوپیداکردم ازاون موقع حتی یک بارم ندیدم چشمش قرمزبشه یابوبده 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
چیشد بلاخره؟

منفی بودولی بهش گفتم تست خریدم شوهرم تفریحی مصرف میکرداونم فهمیدکه من راهشوپیداکردم

2740
ازکجامیفهمیدی شما وقتی میکشید؟

بومیدادچشاش قرمزمیشدمردومک چشمش یاخیلی کوچک میشدیاخیلی بزرگ اینم بگم این تستی که میگم خریدم عین بی بی چک میمونه وتست تریاک وشیشه و....باهم فرق داره