2737
2739
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 405048 بازدید | 182 پست
عزیزم منم آزمایش دادم، گفتن ۳ آماده میشه. توکل بخدا. الهی خدا خودش به همه ی منتظرا خیر و خوشی برسونه ...

چه خبر؟؟؟؟ منتظر خبرهای خوبتون هستم. خدا دامن همه خانومها رو سبز کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خبر؟؟؟؟ منتظر خبرهای خوبتون هستم. خدا دامن همه خانومها رو سبز کنه

الهی آمین. ممنون گلم بابت مهربونیت. راستش جوابم منفی شد بازم. میدونم که صلاحم هستش، چون خودم از خدا طلب خیر کرده بودم و میدونم دعامو برآورده کرده اما سخته. دعام کن بتونم سختیشو تحمل کنم و دائما شکرگزار حکمتش باشم. بازم ممنونم عزیزم حالمو پرسیدی

2731
دنیا رو سرم خراب شد

نونا جان جواب منم منفی شد. حالتو درک میکنم بعد از سه بار نتیجه ی منفی و یه سقط، اما ایمان دارم که صلاحمون همینه. از خدا برای تو و خودم و هر کی مشکل ما رو داره، طلب آرامش میکنم. مطمئن باش اونی بهمون جواب منفی داده، که مارو از پدرو مادرمونم بیشتر دوست داره. حالم خوب نیست، برام دعا کن که بتونم سختیشو تحمل کنم و خدا رو بخاطر حکمتی که ما ازش بیخبریم، شکرگزار باشم. الهی خدا خودش به دلامون آرامش بده.

الهی آمین. ممنون گلم بابت مهربونیت. راستش جوابم منفی شد بازم. میدونم که صلاحم هستش، چون خودم از خدا ...

عزیزم من به حکمت خدا ایمان دارم. من اسفند سال پیش ۱۳ هفته باردار بودم ۲۳ اسفند گفتن قلب جنین نمیزنه. اونقد گریه کرده بودم چون ۴ مین سقطم بود. و به بچه دل بسته بودم. بعد یک روز دفع شد ۲۵ اسفند شوهرم سکته قلبی کرد و همه دکترا میگفتن خدا رحم کرده و زنده مونده. حکمت خدا رو شکر. قربون خدا برم که همه چیز به نظم و بزرگی خودشه

نونا جان جواب منم منفی شد. حالتو درک میکنم بعد از سه بار نتیجه ی منفی و یه سقط، اما ایمان دارم که صل ...

من که از ظهر کارم شده زجه زدن و گریه کردن کاش وقتی خدا نمیخواد که مادر شیم تحملشم میداد که بتونیم این جواب منفی رو قبول کنیم خیلی سخته خیلی واقعا یه آرامش خدایی میخوام

عزیزم من به حکمت خدا ایمان دارم. من اسفند سال پیش ۱۳ هفته باردار بودم ۲۳ اسفند گفتن قلب جنین نمیزنه. ...

درسته عزیز دلم. الهی خدا خودش توانایی درکش رو به هممون عنایت کنه و کمکمون کنه که دوره ش رو بدون ناشکری طی کنیم. الهی خدا به شما هم سلامتی و خوشی عنایت کنه گلم. ان شاءالله همیشه شاد باشی عزیزم

2738
من که از ظهر کارم شده زجه زدن و گریه کردن کاش وقتی خدا نمیخواد که مادر شیم تحملشم میداد که بتونیم ای ...

الهی خدا بهمون آرامش بده گلم. من سریای قبل آنقدر حالم بد بود که میگفتم الانه سکته کنم دور از جونت اما الان که فکرشو میکنم میبینم سخت هست اما کی مهربونتر از  خداست؟ ایمان دارم که به صلاحمون نبوده. ان شاءالله خدا خودش بهترینها رو قسمتت بکنه گلم و بهت آرامش بده. من کاملا درکت میکنم. عزیزم شما هم یه انتقال ناموفق داشتی یا اولیت بود؟

من که از ظهر کارم شده زجه زدن و گریه کردن کاش وقتی خدا نمیخواد که مادر شیم تحملشم میداد که بتونیم ای ...

انشالا به وقتش خدا یه بچه خوشگل و سالم و صالح نصیبمون میکنه. تو کار خدا حکمتیه که ما نمیدونیم. تازه الان یه مشکلیه که هممون باهاش درگیریم

ممنون عزیزم من این سومین بار بود که انتقال داشتم و منفی شد

منم دوبار انتقال، یه بارم ای یو ای. تازه مطمئنم سن تو خیلی کمتر از منه. من ۳۵سال رو رد کردم عزیزم. خیلی داغونم ولی درعین حال مطمئنم که صلاحمه. انگار یه جورایی شکستم، منم خسته م و کاملا درکت میکنم. باید همون واسه هم دعا کنیم. همسرم یه دختر عمو داره، چند سال بود همه میگفتن بچه دار نمیشه. من تقریبا هروقت واسه خودم دعا میکردم یکی از کسایی که واسش دعا میکردم اون بود. چند روز پیش شنیدم سه ماهه باردار شده. دعا در حق بقیه خیلی میگیره. تا خدا چی بخواد. الان بهتری؟

2706