2733
2734
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 412551 بازدید | 182 پست
هدیه جان متاسفانه من دو تاشو تو هفته ۱۲ریداکت کردم.بعدش همه چیز عالی بود.تا اینکه هفته ۲۴زایمان زودر ...

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماه منیر جان بهتره بعد انتقال جنین تا روز آز به هیچ عنوان ویتامین سی استفاده نکنی. غذاهای نفاخ نخوری ...

واااااااا خانوم شما که همه چیزو برعکس گفتی!!!!!

خوردن اناناس بعد از انتقال جنین به شدت توصیه ميشه.  ويتامين سی هم خیلی خوبه.

تو برگه ای که مراکز بعدازانتقال جنین به بیمارا میدن توصیه شده

2731

سلام دوستان، چرا تاپیک به این مفیدی انقد کوتاه بود؟!  بعد تاپیک های بی محتوا رو میری میبینی 100 صفحه، 80 صفحه!! 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
سلام دوست جونا منم میکرو کردم و خدا رو شکر همون دفعه اول مثبت شد اصلا غذای نفاخ نخورین مواظب یبوستتو ...

سلام عزیزم خوبی یه سوالی داشتم شما بعد از انتقال لکه بینی داشتی یانه و استراحتت چقد بود و ایا حمام میرفتی 

شاسته گندم رو در اب حل کنید ،بهتره صبح خورده بشه،شیر بخاطر نفاخ بودنش خیلی توصیه نمیشه.اواکادو خیلی خوبه.من برای اینکه یبوست نگیرم چند بار سیرابی خوردم.ویتامین سی دهانه رحم و باز میکنه پس نخورید.کرفس و بادام ، اناناس،اب هویج ،عسل ،کنجد ،جگر ،زعفران نخورید بهتره،ارد جوانه گندم از دارو گیاهی معتبر بگیرید اخرای پخت غذا بریزید مخلوط کنید و غذا رو از رو حرارت بردارید،ویتامین آ داره مفیده،لوبیا سبز هم قبل از انتقال به لانه گزینی کمک میکنه اب پز یا بخار پز شده میل کنید.قبل از انتقال بادکش رحم و روغن مالی گرم هم موثره،از همه خوردنی ها که بگذریم توکل به خدا و آرامش بهترینه   الا به ذکر الله تطمئن القلوب     قرآن بخونید ارومتون میکنه 

من چند روز پیش انتفال جنین داشتم بیمارستان پیامبران,توی برگه ای که بهم داذن گغتن به هیچ وجه هویج نخو ...

عزیزم منم امروز انتقال داشتم.از علائمت بگو و اینکه اگر امکانش رو داری از اون برگه ی بایدها و نبایدهایی که بهت دادن یه عکس بگیری بزاری یا خودت بگو چه غذاها و میوه هایی گفتن بخوری.ممنونم

عزیزم منم امروز انتقال داشتم.از علائمت بگو و اینکه اگر امکانش رو داری از اون برگه ی بایدها و نبایدها ...

گرمیجات نخور .اب وهندونه بخور تا یبوست نگیری  انشالله موفق باشی 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم منم امروز انتقال داشتم.از علائمت بگو و اینکه اگر امکانش رو داری از اون برگه ی بایدها و نبایدها ...

شوهرت مشکل داشت 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706