2733
2739
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 405291 بازدید | 182 پست
سلام خانمها دیروزمن تورویان خانم بارداری ودیدم بهم گف آب هویج جیگرپرتقال وآناناس نخور کسی چراخوب نمی ...

سلام عزیزم من هم با میکرو در رویان باردار شدم از دو روز قبل از انتقال شیر و نشاسته خوردم روزی یک لیوان ولی بعد انتقال روزی دو بارش کردم تا روز آزمایش هم میخوردم بعد انتقال مربای به زیاد خوردم و ماست و خیار عدس و جگر و ادویه های گرم هم نخوردم موز و خرما و چیزای گرمو اصلا نخوردم هر روز هم زیارت عاشورا میخوندم کلی آرومم میکرد

ببخش آذرجان شیرساده یاشیرسویا

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرق نمیکنه چه ساعتهایی بخورم پس منم نشاسته روتاآخرجواب دادن آزمایش میخورم رحم من خیلی سرده جوری ک دست میزنی ب شکمم سردی روحس میکنم 

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
سلام عزیزم من هم با میکرو در رویان باردار شدم از دو روز قبل از انتقال شیر و نشاسته خوردم روزی یک لیو ...

عزیزم ماست وخیارهم نخورم 

2731
سلام خانمها دیروزمن تورویان خانم بارداری ودیدم بهم گف آب هویج جیگرپرتقال وآناناس نخور کسی چراخوب نمی ...

چون ویتامیک آ و سی میگن خیلی خوب نیست اینها رو گفته نخور. ولی مهمترین چیز اینه اضطراب نداشته باشی. آرامش بهتر از هر نشاسته و مواد غذایی دیگه ای جواب میده

دوستان غذاهم هرچی خواستیم میتونیم بخوریم

2740

خانماطبعتون روبشناسید وباتوجه به طبعتون غذاهاروبخورید مثلا کسی که طبعش سرده بعدازانتقال هم درخوردن سردیجات نباید زیاده روی کنه وباید گرمیجاتم بخوره ولی نه گرمیجات قاعده آور مثلا دارچین نخوره ولی بعضی خوراکیها طبعشون گرمه ولی قاعده آورنیستن اونارومیتونه بخوره،

نشاسته هم به خاطر این میگن بخورین چون مانع لکه بینی وخونریزی میشه ولی اگرمستعدیبوست هستین به هیچ عنوان نخورین چون فشاری که بعلت یبوست موقع دفع بهتون وارد میشه خیلی بدترازاثرمثبت نشاستس

اگرتیروییدکمکاردارین به هیچ عنوان شیرسویاوخودسویارونخورین چون این خوراکی برای کمکاری تیرویید ضررداره واگران شاء الله باردارشدین چون جنین توماه اول تیرویید نداره واینجوری به خودی خودی فشارروی تیروییدشما بیشترمیشه ،شیرسویاهم اثرمنفی داره براتون

سعی کنین خوراکی های نفاخ یاغذاهاومیوه های دیرهضم نخورین چون بعدازانتقال رحم نیازبه خونرسانی داره ولی وقتی غذایامیوه ای دیرهضم میخورید این خون منتقل میشه به معده برای هضم واسه همین خونرسانی به رحم به خوبی صورت نمیگیره

کلا هرخوراکی روباتوجه به شرایط خودتون بسنجین وبخورین

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2706