2737
2734
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 405297 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پارسال انتقال دادم که سه تا جنین انتقال دادن چهتر قلو حامله شدم.رژیم خاصی نداشتم.همه چیز میخوردم.ولی سوپ و سالاد هم زیاد میخوردم.از توالت فرنگی هم استفاده میکردم.هر روز هم قران رو تو گوشیم باز میکردم روی شکمم میگذاشتم سوره الرحمن رو گوش میدادم.فکر میکنم تو تقسیم سلولی خیلی موثره...حق پناهتان.....
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
2728
سلام دوستان من یه انتقال داشتم که با مصرف نوشیدنی آلووئه ورا دفع شد گفتم بگم که شما مصرف نکنیدموفق باشید
خدایا طاقت مرا با طاق آسمانت اشتباه گرفته ای ...این پیمانه سالهاست که پر شده
2738
هدیه جان متاسفانه من دو تاشو تو هفته ۱۲ریداکت کردم.بعدش همه چیز عالی بود.تا اینکه هفته ۲۴زایمان زودرس کردم.دوتای دیگه رو هم.از دست دادم.ان شاالله دوشنبه انتقال جنین فریز دارم
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
توصیه های عمومی پس از انتقال جنین از سبزی ها، میوه ها در طیف رنگی متنوع به منظور تامین آنتی اکسیدانها و ویتامینهای مورد نیاز به صورت روزانه استفاده کنید از منابع غنی ویتامین E مثل دانه آفابگردانو بادام استفاده نمایید. منابع غنی روی مانند کنجد و دانه کدو حلوایی و گوشتهای کم چرب را در برنامه غذایی خود بگنجانید از منابع امگا 3 مثل ماهی آزاد و سالمون و یا تخم دانه کتان و گردو به مقدار مناسب استفاده کنید. از فرآورده های شیری پاستوریزه استفاده کنید. از مصرف کافئین که در قهوه، چای ، نوشابه و شکلات تا حد امکان اجتناب نمایید. روزانه 4 تا 5 لیوان آب بنوشید. از مصرف روغن های جامد و شیرینی ها و مواد غذایی که با این روغن ها درست شده اند خودداری کنید از مصرف مواد غذایی که نسبت به آنها از قبل حساسیت داشته اید پرهیز کنید. سعی کنید در معرض سموم یا آفت کش هایی که برای میوه ها و سبزی ها استفاده می شود قرار نگیرید.در فواصل منظم غذا بخورید و نگذارید گرسنگی شما شدید شود. علاوه بر این توصیه ها ی عمومی ممکن است برخی از مادران به رژیم های غذایی خاص نیاز داشته باشند که در این صورت باید با متخصصین تغذیه مشاوره نمایند و برنامه غذایی خود را تحت نظر این متخصصین دریافت و اجراکنند.
یا صاحب الزمان یا امام رئوف امام رضا عجب آبرویی داره عباس ............... خدایا شکرت . شیرخواره حسین علی اصغر نگهدار بچم باشه . برای حاجت روایی خودتون و صحیح و سالم بودن بچه من : اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج
کمک کمکمکمکمکنمکمم  نشاسته خوبه برای لانه گزینی//؟؟/؟؟////

خود نشاسته خالی رو نخور ولی ماکارونی و سیب زمینی و غذاهای حاوی نشاسته خوبن

ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین

سلام خانمها دیروزمن تورویان خانم بارداری ودیدم بهم گف آب هویج جیگرپرتقال وآناناس نخور کسی چراخوب نمیادتوضیح بده ک جوانه گندم ونشاسته رودرچه زمانی بخوریم 

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

خواهشامن ازاون اهداییهاهستم ک ازاهدای تخمک استفاده میکنم بعدعیدکمکم کنین برای تغذیه ممنون میشم

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2706