2733
2734

دوستان من پسرم کلاس سوم ابتدایی هستش مدرسه غیرانتفاعی تو بلوار دیلمان میفرستمش نزدیک خونمون.تو این سه سال هرسال بدتر شده اخلاقش که امسال به اوج رسیده...هم کلاسیهاش با اینکه از خانواده های تحصیلکرده هستن اما فوق العاده بددهن و بدرفتار هستن.پسرم خیلی تاثیر پذیره شنیدم‌که اونم تو مدرسه بددهنی میکنه.در کنار این بیخیال شده نسبت به درس اصلا براش مهم نیست و تلاش نمیکنه یاد بگیره.امتحان داشته باشن نمینویسه به معلم میگه میگه چرا خودمو خسته کنم سختی بدم به خودم...برخلاف پارسال که درسش خیلی خوب بود میشه شما که ساکن رشتی و پسرداری راهنمایی کنی کدوم مدرسه خوبه؟من خودم نظرم پیشگامان و علم آفرینه.....

البته اینم بگم از طرف چهارره گلسار ابتدای تختی روبروی شهرداری یه مدرسه پیدا کردم به اسم علم و فرهنگ تاسیس سال ۹۶ هستش.دوستان میتونید یه راهنمایی بکنید درمورد این مدارس...میخوام پسرمو بکشم بیرون ازونجا

تعداد رای : 0
نظرسنجی
پیشگامان
0
0%
علم آفرین
0
0%
علم و فرهنگ
0
0%

میگم بدهنی میکنه منظورم اینه که مثلا چندروز پیش با دوستش حرف میزده که دوستش بهش گفته خر اینم در جواب گفته گاو گوساله🤔بددهنیش در همین‌حده.چون‌من مدام با معلمش در ارتباطم بهم میگه اینارو..میترسم بدتر شه.همه باااهم سر کلاس حرف میزنن همه باهم آتیش میسوزونن همه باهم دعوا میکنن ینی یه تیم متحدن.تنها راه اینه که از هم جدا بشن

من تهرانم. خواهرم دانشجوی تربیت معلمه. یکی از اساتیدشون کانال خانم سمیه رحمت دبیر کلاس اول مدرسه غیر انتفاعی سما رشت که فکر کنم توی گلسار هستش رو به عنوان نمونه کار خوب معرفی کرده. واقعا هم اموزشش عالیه.

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سما خوبه .البته من پسرم جای دیگه می رفت چون شما محدوده ی گلسار گفتینمیگم سما .به تجربه میگم مدارس جوونتر خیلی بهترن قدیمیا فقط افه دارن و به قدمتشون مینازن .البته سما جدید نییت زیاد ولی دوستم پسرش میرفت راضی بود

2728
2738
میگم بدهنی میکنه منظورم اینه که مثلا چندروز پیش با دوستش حرف میزده که دوستش بهش گفته خر اینم در جواب ...

درود بر شما

مدرسه بسیار عالی در محدود گلسار فقط پیشگامان ایران

علاوه بر آموزش بسیار خوب 

آموزش مهارت های زندگی مثل آداب و مسئولیت پذیری ، آموزش کامپیوتر و آموزش زبان انگلیسی هم دارند.

سلام عزیزم پسر من کلاس سوم میشه امسال هنوز جایی ثبت نامش نکردم نمیدونم کدوم مدرسه خوبه به نظر شما کج ...

سلام‌ببخشید دیر پیامتونو دیدم.من پسرم رو ‌پیشگامان سال گذشته ثبت نام کردم و راضی بودم

امسال هم‌پیشگامان میخونه.

شما پسرت کجا تا سوم خوند؟

سلام‌ببخشید دیر پیامتونو دیدم.من پسرم رو ‌پیشگامان سال گذشته ثبت نام کردم و راضی بودم امسال هم‌پیشگ ...

من کرمان بودم عزیزم تازه ساکن رشت شدیم شنیدم دبستان مهرآیین خوبه نظر شما چیه😊

من کرمان بودم عزیزم تازه ساکن رشت شدیم شنیدم دبستان مهرآیین خوبه نظر شما چیه😊

والا دوستای من چندتاییشون مهرآیین فرستادن راضی نبودن از رفتار و اخلاق مدیریت و پرسنل...

من واقعا از برخورد پرسنل پیشگامان راضی بودم و هستم

و کلاس پسرم یکدونه همکلاس بد نداشت همه از خانواده های خوب بودن...آرامش داشتم در کل هرچند کرونا باعث تعطیلی مدارس شد.معلمینشم خوب هستن.من پشیمون نیستم.حالا شما درباره مهرایین بازم تحقیق کنید.شاید به من راستشو نگفتن🙈

والا دوستای من چندتاییشون مهرآیین فرستادن راضی نبودن از رفتار و اخلاق مدیریت و پرسنل... من واقعا از ...

عههههه واقعا؟؟؟خوب شد گفتید منم توی هم نی نی سایت بهم گفتن😅

اینستاگرامش رو هم دیدم امکانات خوبی داشت ولی شما دیگه شاهد زنده دارید 😂

میرم پیشگامان هم میبینم انشالله هرجا خوب باشه قسمت بشه 😘😘

2706