2737
2739
عنوان

رشت:دبستان غیرانتفاعی پسرانه محدوده گلساروچهارراه گلسار

| مشاهده متن کامل بحث + 5925 بازدید | 45 پست
عههههه واقعا؟؟؟خوب شد گفتید منم توی هم نی نی سایت بهم گفتن😅 اینستاگرامش رو هم دیدم امکانات خوبی دا ...

اینم لگم اگه تا آخر سال کلاسا آنلاین باشه دیگه چه فرقی داره خصوصی بفرستین یا دولتی.بجاش دولتی بفرستین معلم خصوصی بگیرید براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما اطلاعی راجع به دبستان سما هم دارید؟

نه من اطلاعاتی ندارم.بعضیا راضی هستن.فقط تعداد دانش آموزاش تو کلاس زیاده.باید خوب باشه بنظرم

پسر دخترعموی بنده از کلاس اول ابتدایی سما خوند تا امسال که آخرین سال دبیرستانشه و همیشه شاگر  نابغه مدرسه بوده.

حالا باز شمام تحقیق کنید

من نمیخواستم‌کلاس پسرم پرجمعیت باشه

واینکه میخواستم ناهار صبحانه هم بدن به پسرم.چون خیلی بدغذا بود ...صبحانه هم نمیخورد منزل. که پیشگامان گزینه مناسبی بود...سال قبل غذا خوردنش خوب شد تو اون‌مدرسه...صبحانه هم میخورد.غذاهاشون عالی بود.

حیف که ۴ ماه بیشتر نرفت.امسال اما غذا نمیدن چون مدرسه تق و لقه.شانس پسر من بود دیگه.

نه من اطلاعاتی ندارم.بعضیا راضی هستن.فقط تعداد دانش آموزاش تو کلاس زیاده.باید خوب باشه بنظرم پسر دخ ...

شانش پسر شما تمام جهان رو بهم میریزه😐😐😐 معلم اول مادره ... این حرف رو جلوی خودش نگین فک کنه واقعا بدشانسه طفلک🤔🤔

2731
عزیزم نگران نباشید 

ما امسال میخواستیم به گیلان بیاییم 

چون پسرم باید کلاس سوم بره . مجبوریم جایی خونه بگیریم که مدرسه خوب هم داشته باشه 

رشت جای خوبی هست ولی خیلی هم شلوغه 

به نظر شما لاهیجان چطور هست . آیا مدارس غیر انتفاعی خوبی داره؟

من لیست تمام مدارسش رو چک کردم و عکس هاشون رو توی اینترنت دیدم 

متاسفانه کلاس های غیر انتفاعی بسیار شلوغ بود و حدود ۲۰ نفر در هر کلاس 

و نیمکت ها تکی نیست و بچه ها با چند نفر باید در یک نیمکت باشن 

آیا رشت هم به همین صورت هست ؟

و این که شما هزینه امسال چقدر پرداخت کردید؟

در تهران غیر انتفاعی هایی که من دیدم همه تک صندلی هستند و نهایت کلاس ۱۲ نفره

2738
ما امسال میخواستیم به گیلان بیاییم  چون پسرم باید کلاس سوم بره . مجبوریم جایی خونه بگیری ...

والا کلاس پسرم ۲۵ نفر هستن.و از وقتی که حضوری شده گروه بندی کردن.نصفشون از ساعت ۸ تا ۱۱ میرن و برمیگرن خونه و نصف دیگه از ۱۱ تا دو.همه بچه ها تو یه تایم باهم نیستن.و هزینه امسال فکر کنم حدود ۱۷ تومن بود،البته پسر من کلاس ششم هست..بازم مطمئن نیستم از همسرم میپرسم میگم بهتون.در مورد لاهیجان هیچ اطلاعاتی ندارم باور کنید.نمیدونم چی بگم..

خواهش میکنم. گفته بودم هزینه امسال رو از همسرم میپرسم میگم بهتون.هزینه یال تحصیلی که گذشت ۱۳ تومن ب ...

سلام 

خیلی ممنون . ما هم  دنبال خانه میگردیم . و بعد هم مدرسه . متاسفانه  خیلی قدرت انتخاب بین مدارس وجود نداره . یعنی هر جای شهر هم خانه بگیریم باز هم مجبوریم بین دو سه تا مدرسه َ یکی رو انتخاب کنیم که همه هم تقریبا نزدیک هم هستن

2706