2733
2739
عنوان

اعصابم خورده😔

683 بازدید | 40 پست

امروز پسرم بردم مهد کودک ۴ سالشه روز اولش بود خیلی دنبالم گریه کرد معلمش گفت بزارش برو عادت نیکنه حالا که رفتم دنبالش مربیش میکه پسر شما اعتمادبنفس نداره و اجتماعی نیست شیفت صبح ما بچه های کارمندن شور ذوق دارن اموزششون فوله توبچت عصربیار چون خونه داری برات بهتره  دقیقا حس میکنم  گفت بچت پایینه نسبت به بقیه 

احساس میکنم خورد شدم نمیدونستم جوابش چی بدم بلانسبت مدیر مهدم هست باید عادی شده باشه براش این چیزا . منم گفتم نمیخام همون صبح میارمش ولی بهم برخورده 😢

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهد بچرو داغون میکنه

بچه ی منم.همیشه تنهاس

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2738
درست میگه اونایی که بچه کارمندن استقلال و اعتماد بنفس بیشتری دارن شاید گریه بچه شما مانع انجام کارها ...

به نظرم 

باید روی پسر منم کار کنن چون دارن پولشو میگیرن

بی ادب و بی تربیت میشه

نذارش

بذار پیش خودت بزرگ شه

من هیچوقت نمیذارمش مهد

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

سلام از تنبلیشه .... با یه نگاه فهمید بچه شما اینطوریه ...دوراز جون ماست خورده ...منه زن میان سال که مدیر یه بخش دولتی ام مثلا تو اجتماع هستم ...تو یه جلسه اولین بار که می رم بعد ۲۴ سال استرس دارم و تو دلم خجالت می کشم اونکه یه بچه کوچولوه ....اصلا هم اینطور نیست ...اینا برای راحتی شون می گن ...تا شیفت صبح شلوغ نشه ...یه سری برن بعد از ظهر ....اصلا کوتاه نیا با اعتماد به نفس بچه ات روببر .....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
بی ادب و بی تربیت میشه نذارش بذلپار پیش خودت بزرگ شه من هیچوقت نمیذارمش مهد

مشاوره گفت بزارمش که اجتماعی بشه صبح تا شب پای کارتونه

به نظرم  باید روی پسر منم کار کنن چون دارن پولشو میگیرن

نه عزیزم شخصیت دست خانواده اس کارای رنگ آمیزی و بازی و ... رو وظیفه دارن انجام بدن شما باید یه هزینه جدا به مشاوره بدی رو اعتماد بنفسش کار کنه

سلام 

دوست گرامی .بهتون بر نخوره ناراحت هم نباش بچه ها بخصوص اونهایی که مادرشون خانه داره بخاطر اینکه در فضای امن خانواده با مامانشون میگذرونند یه مقدار سخته براشون که از مامانشون جدا بشند .در یک روز نمیشه گفت که بچه اجتماعی نیست یا هست 

یه سوال کوچولوتون توی خونه با کسی غیر از خودتون حرف نمیزنه ؟یا وقتی کسی میاد خونه کم رو هست و میره یه گوشه میشنه ؟یا تومهمونیهایی که میرید خانه دوستان ؟چه حالتی داره ؟ راحت با اون جمع اخت میشه و بازی میکنه یا نه فقط به خودتون میچسبه؟

2706