2737
2739

خانمهای زیبا سلام،

اگر موافق باشید تصمیم دارم در هفته دو تا تاپیک مفید با توجه به نظرات شما دوستان عزیزم انتخاب کنم و در موردش بحث و گفتگو در فضای آرام و با احترام نسبت به هم بپردازیم.

موضوعات فقط خاص بانوان خواهد بود که در کیفیت زندگی همه ما اثرات مثبت خواهد داشت.

اولین تاپیک که در رابطه با سلامتی خانمها بود بازخورد خوبی داشت (البته به نظر من اینطور بود!)

ممنون میشم نظر بدید و اگر امکان داره تاپیکهای مورد علاقه تون رو هم اعلام کنید.

برای اینکه همیشه اعلان ها را دریافت کنید، ممنون میشم درخواست دوستی ارسال کنید.

تعداد رای : 13
نظرسنجی
سلامت
7
53%
زبیایی
6
46%

سلامتوکه زدین دیگه،این سری از زیبایی بگین

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
سلامتوکه زدین دیگه،این سری از زیبایی بگین

دوست عزیزم ممنون بابت وقتی که گذاشتید و به این نظر سنجی پاسخ دادید. 

حتما و حتما در رابطه با زیبایی مطالب بسیار جذابی خواهم گذاشت.

دوست شما 

نغمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزم ممنون بابت وقتی که گذاشتید و به این نظر سنجی پاسخ دادید.  حتما و حتما در رابطه با ز ...

تشکر نغمه خانم😘😘

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728