2733
2739
عنوان

هاله بسیااااااار کم رنگ بی بی چک بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 72 پست
خواهرایی گلم که میگید عکس بذار بخدا توی عکس دیده نمیشه میترسم بذارم بعد بگید نیست دلم تیکه تیکه بشه ...

عشقم اگه عجله داری برو آز   بده تازه به نظرم چون زوده آزمایشم درصد خطاش بره بالا

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
عشقم اگه عجله داری برو آز   بده تازه به نظرم چون زوده آزمایشم درصد خطاش بره بالا

آره صبر میکنم ۳۳ ماهه صبر کردم این یکی دو روزم روش😭😭😭😭😭😭

الهی که ۹ ماه دیگه بغلم باشی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من که فعلا زوده برای آزمایش چون اگه انشااله مثبتم باشه عددش پایینه به خاطر همین مایوست میکنن بعدشم مجبوری دوباره آز بدی . بذار یه دو سه روزی بگذره میدونم سخته ولی سعی کن خودتو با چیزای دیگه سزگرم کنی از فکرش بیرون بیای

الهی فدات بشم ناراحت نباش خدا به دل شکسته ات نگاه  میندازه ایشالا

نا امید نباش ولی به هاله زیاد اعتماد نکن . من صد بار هاله رنگی حتی انداخته . مدیکور یه آشغاله به تما ...

بخدا از مدیکور متنفففففر بودم چون هییییچ وقت حتی یک هاله هم ننداخته که یه ریزه دلخوش باشم اما حالا دررررجا به فاصله یک دقیقه و نیم یه هاله انداخت حتی بعضی وقتا تا دو روز بی بی چک رو نگه داشتم گفتم شاید پررنگ بشه شاید معلوم بشه اما هیچییییی معلوم نبود اما حالا انداخته بخدا هاله انداخته 

عزیزم خدا جواب صابرین رو خیلی خوب میده منم خیلی منتظر مثبت شدن بی بی بودم خدا با دادن دوقلو سورپرایزم کرد . انشااله تو هم همین ماه سورپرایز میشی

2740
به نظر من که فعلا زوده برای آزمایش چون اگه انشااله مثبتم باشه عددش پایینه به خاطر همین مایوست میکنن ...

بخدا عزیزم اگه میگفتی پیاده برو سیبری برام شدنی تر بود تا اینکه بگی بهش فکر نکن آخه مگه میشه؟مگه داریم؟

عزیزم خدا جواب صابرین رو خیلی خوب میده منم خیلی منتظر مثبت شدن بی بی بودم خدا با دادن دوقلو سورپرایز ...

الهی شکر الهی برات بمونن تو هم براشون بمونی الهی که منتظرا زودی به آرزوشون برسن

بخدا عزیزم اگه میگفتی پیاده برو سیبری برام شدنی تر بود تا اینکه بگی بهش فکر نکن آخه مگه میشه؟مگه دار ...

نگفتی عزیزم بپرسم

بخدا از مدیکور متنفففففر بودم چون هییییچ وقت حتی یک هاله هم ننداخته که یه ریزه دلخوش باشم اما حالا د ...

حیف کاربری قبلیم ترکید وگرنه فقط 5 بار تو سایت عکس گذاشتم همه تبریک گفتن ولی منفی بود 

2706