2733
2734
عنوان

زن کم خرج .حتمابخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 5922 بازدید | 49 پست
عزیزم در حد درستش نه ک انقدر خرج بندازی رو دستش که دل زدش کنی.من دو ماهه نامزد کردم اصلا روم نمیشه ب ...

منم دقیقامثل شمابودم ازگرسنگی میمردم روم نمیشدبگم چیزی میخوام یاطلا میخواست بخره نیگفتم دستت خالیه اولش میگه اره بیابخرم شوهرم میگفت ارزوم اینه تویه چیزی ازم درخواست کنی ولی بعداتوزندگی براش میشه عادت ..تجربه داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالي بود اوايل ازدواجم شوهرم برنج خريد شبش پدر شوهرمم گفت برنج براتون گرفتم گفتم ااا پس بگم برنجارو كه شوهرم خريده پس بده مادر شوهر عزيزتر از جان گفت نه نكن اينكارو حتي اگه شوهرت چيزي خريد كه تو خونه داشتين بگير و بگو دستت درد نكنه ولي پسش نده

2728

اونوقت اگ شوهرخیلی وضش توپ باشه چی

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
چجوری؟من میگم نامزدم نداره شاید گناه داره رومم نمیشه

شوهر منم نداشت بیکار بود یعنی . دو دفعه باهاش رفتم پاساژ نداریشو به روش آوردم درست شد . گفتم باید بری سرکار من فلان چیزو میخوام انقدر باید بزنی به کارتم هر ماه . بخدا مامان حودم تو کار من موند میگفت موندم تو به کی رفتی من خودم انقد عرضه نداشتم 

شوهر منم نداشت بیکار بود یعنی . دو دفعه باهاش رفتم پاساژ نداریشو به روش آوردم درست شد . گفتم باید بر ...

من خودم چون تجربه داشتم به خواهرام گفتم شمااشتباه منونکنیدهمشونم الان راضین

والاتواینستا زنارومیبینم فقط به قر وفر خودشون میرسن انقدرم میگردن شوهراشونم دست به سینه قربون صدقشون میرن همینطوربقیه ادماکه دیدم

2738

منم اوایل ازدواج سالی دوتا مانتو میخردیم!مثلا عید یدونه میگرفتم تا شهریور میگرفتم باز دوباره عید شوهرمم به همین روندعادت کرده بود یعنی اگه اون وسطا ازش میخواستم بریم بخریم میگف هنوزکه شش ماه نشده اینو خریدی😏ولییی از یجایی به بعدفهمیدم کارم اشتباهه و چنان عوضش کردم که الان سالی پنج شیش تارو میگیرم😎تازه شوهرمم دستش به دهنش میرسید شکر خدا  .ولی همش اطرافیان تو گوشم خونده بودن که زن نباید زیاد پول شوهرشو بده لباس بندازه گوشه کمد😐

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
من خودم چون تجربه داشتم به خواهرام گفتم شمااشتباه منونکنیدهمشونم الان راضین والاتواینستا زنارومیبین ...

دقیقا منم مادر خودم واسم درس عبرته . از اول فقط دلش سوخت با نداری و بدبختی ساخت . بابامم اصلا به فکر پیشرفت نبود خدا بیامرز یه زندگی بخور و نمیر .خاله هام ولی مثل ریگ پول خرج میکنن شوهراشونم بیشتر و بیشتر تحویلشون میگیرن

من از کجا شروع کنم چی بگم؟البته من میرم سرکار و اون مبینه درامدم خوبه

والا من خودم استارتو از یه بلوز زدم . بعد پول واسه تفریح با دوستام خواستم . بعد گفتم تبلت میخوام . بعد مناسبتای دوران عقد میگفتن حتما باید اینارو بیاری و ... . 

منم اوایل ازدواج سالی دوتا مانتو میخردیم!مثلا عید یدونه میگرفتم تا شهریور میگرفتم باز دوباره عید شوه ...

حالا خانواده شوهر من که کلا سالی یبارم نمیخرن . کلا به لباس زورشون میاد . ولی من شوهرمم مثل خودم کردم .😂

2706