2733
2734
عنوان

هركي زرنگه بياد

192 بازدید | 29 پست

بچه ها مامانم چون بچه مناهل زياد داره و همه در رفت و آمدن از جمله خودم ، البته جند ماهي ميشه رفت و امدمو هفته اي يكي دو بار كردم ، البته شام و ناهار نميرم ، اما مامانم به همينم راضي نيست و مشخصه اذيت ميشه ، حالا من چيكار كنم باهاش سرد شم چون خودش سرد شده ، بنظرتون سرسنگين شم ،  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم سرد چیه..

با خواهر برادرات ردیف کن با هم هفته ای یبار برید ک مامان هم اذیت نشه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2731
2738
اره ، بچه ها خيلي خونش ميرن هميشه شلوغه، حتي شب يلدا راضي نشد كسي بره خونش، با اينكه همه دست پر ميرن

من مامانم اینجوریه..2ماه ی بار میرم بخدا

تا دهانمفتو گوشهامفتندپشتمان حرفمفتبسیار است.  

عزیزم هیچ مادری از بچش سرد نمیشه ولی ایشونم خوب حتما یا کار داره یا دلش میخواد دیگه برای خودش وقت بزاره چرا یکم درکش نمیکنی....حتما همه ام هی مزاحمش میشن و خوب خسته کننده است یکم براش ...آدم بعضی مواقع دلش یکم تنهایی و سکوتم میخواد...  

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
اره ، بچه ها خيلي خونش ميرن هميشه شلوغه، حتي شب يلدا راضي نشد كسي بره خونش، با اينكه همه دست پر ميرن

من که سر در نمیارم خب بچه هاشن شاید نخواسته ب زحمت بیوفتن شاید حرفی زده شده نمیخاد بگه و کلی شاید دیگه ی مادر عاشق بچه هاشه مگه میشه نخواد 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤

والا با همشون اينجوري نيست با من اينجوريه ، يه خواهر دارم كه هر روز اونجاست به بهانه اينكه تو يه كوچه ان ، سوهرشم شبا ميره، بقيه هم هفته اي سه بارو ميرن اكثرنم شام اونجان، اما منه بدبخت دير ديرم برم به چشم مياد بخدا

2706