2737
2739
عنوان

چرا تو مجازی اینقدر مهربون اما تو حقیقی ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 73 پست
اصنم نفهميدم با مني😐 مهربون باشن ولي دورو نباشن  كيه ك بدش بياد

ب تو گفتم ؟؟؟؟متوجه نشدم 

من نظرمو کلی دادم در جریان نظری هم از سمت تو نیستم اصلاا غلالغ  جان 

دورور بودن هم تو اینجا واقعا معنی نمیده از نظر من وقتی قرار نیس ادما نقشی تو زندگیت داشته باشن میمونه ی محبت کلامی بالاتر از رد و بدل کلمات ک اینجا ممکن نیس قطعا 

ک اونم از انرژی درونی  خوشگل و مثبت و تلاطم درونی هر فرد نشأت میگیره این نظر شخصی منه 

حالا بعضیا نمیتونن مثبت بودن بقیرو هضم کنن داستانش جدااس

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب تو گفتم ؟؟؟؟متوجه نشدم  من نظرمو کلی دادم در جریان نظری هم از سمت تو نیستم اصلاا غلالغ   ...

اتفاقا با گوشت و خون خودم دورويي تو اينجارو درك كردم 

دير نشده ب پست شماهم ميخوره😂

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2738
اتفاقا رک بودن و‌دل شکستن تو نظر رو فقط و فقط تو این سایت میبینم و انواع و اقسام عقده گشایی و حسودی& ...

اتفاقا ب نظرم تو واقعیت ماسک میزننو گارد میگیرن

تو مجازی خوده واقعیشونو نشون میدن

چون مجازیه و اثری ازشون نمیمونه

حالا ی ی عده ی قلیلیم هستن ک گرفتار جو میشن

و با جو حرکت میکنن

و اونی ک میبینیم خوده واقعیشون نیس

اتفاقا با گوشت و خون خودم دورويي تو اينجارو درك كردم  دير نشده ب پست شماهم ميخوره😂

خب واقعا نمیدونم اسم اون چیزی ک میگی چیه اتفاقا ب پستم خورده 

با ی کاربری باهام خوبه با ی کاربری دگ ب زور میخواد ب همه ثابت کنه من بدم :))فک کردی از اینا کم ب پستم خورده مخصوصا اوایل حضورم تو سایت ؟

ولی من اسم اینو میذارم کم بینی و تلاش برای پایین اوردن  فرد مورد نظر 

ک اتفاقاا همونطور ک گفتم تو مجازی شدیدا وجود داره حتی خلأ هایی ک تو غیر مجازی دارن اینجا تخلیه میکنن 

و این دسته ادما شدیدا گناه دارن چون خیلی پر و خسته هستن 

نمیدونم برخورد منو با این افراد دیدی یا نه؟

جوری رفتار میکنم ک‌انگار وجود ندارن جوری ک دگ دست از سرم کلا برداشتن چون میدونن کاربری ب اسم ایگوانا هیچ مدل عصبانی نمیشه :))وقتی ی دفه طبق لینکی  ک برام میاوردن و میرفتم میدیدم کلی غیبتمو کردن و فقط ی لبخند میزدم 

همین الان هم تمام کسایی ک تمام تلاششونو میکنن ب قول خودشون اذیتم کنن  رو کلا ریپلای نکنم ؛))بی اهمیت فرض کردن همیشه این ادمارو بیشتر ازار میده و من از درون مثبت تر و پر انرژی تر از قبلم 

حتی تو غیرمجازی هم همینطوریم فقط سکوووت 🙃

اینجوری فک کن ب این داستان ❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
خب واقعا نمیدونم اسم اون چیزی ک میگی چیه اتفاقا ب پستم خورده  با ی کاربری باهام خوبه با ی کارب ...

روحيه ها متفاوته.  اينجا فقط ي اسم ادم وقتي ديد داره از اين اسم مجازي اذيت ميشه خيلي خيلي راحت فِرت ميتركونه و يكي جديد درست ميكنه 

اينام ك بيان غيبت كنن و اينا زيادن 

غيبتم كنن  ولي ديگ ادا نباشن تو روتم بد باشن همينايي ك بهشون لبخند ميزني و نازيده ميگيري شرف دارن ي اونا ك جلوت مهربووووووووون خوووووووب عاااالي. پشتت ديو دوسرن 

ن باو منطورشون اینه  مهربونیه ظاهریم باعث تلطیف فضای مسموم مجازی میشه

نه منظورمن ي چي ديگ بود  وگرنه من اينجا اصن مهربون نيستم چ برسه ب ظاهري و تخيليش

2706