2737
2739
عنوان

بیاییین تصورمونو از هم دیگه بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3415 بازدید | 658 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اووووووووکی کجازندگی میکنی.

گلستان

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2731
2740
شمال یا اونی که نزدیک کولمه

کولم چیه؟؟شمال شرق شهر گنبد

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

یه گلستان هست نزدیک تهران منم فکرکردم شایداون جارومیگی منم ببست سالمه چون تقریبا هم سنیم واسه همین کنجکاوشدم ازت پرسیدم این سوالارو مرسی جواب دادی

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
کولم چیه؟؟شمال شرق شهر گنبد

یه گلستان هست نزدیک تهران من فکرکردم شایداون جاباشی چون منم بیست سالمه تقریبا همسنیم یه کم کجکاو شدم ازت سوال میپرسیدم مرسی جواب دادی

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
یه گلستان هست نزدیک تهران منم فکرکردم شایداون جارومیگی منم ببست سالمه چون تقریبا هم سنیم واسه همین ک ...

خواهش میکنم عزیزم