2752
2734
عنوان

بیاییین تصورمونو از هم دیگه بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3415 بازدید | 658 پست
چه جالب تقریبا درست بودبه نظرم توم تازه ازدواج کردی

نه یه دختر دارم اما 19/5سالمه

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه یه دختر دارم اما 19/5سالمه

کلک ازرو تاپیک هام فهمیدی منم یه پسردوساله دارم دخترت چندسالشه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

من😭😭😭

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
کلک ازرو تاپیک هام فهمیدی منم یه پسردوساله دارم دخترت چندسالشه

خخخخخ فکردی کف بینم؟؟پروفایل و امضام نداری 

یکو نیم سالشه دیروز واکسن زدم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
خخخخخ فکردی کف بینم؟؟پروفایل و امضام نداری  یکو نیم سالشه دیروز واکسن زدم

مگه یک سالگی واکسن نمیزنن توچراالان زدی پس

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
مگه یک سالگی واکسن نمیزنن توچراالان زدی پس

زدم 18ماهگی هم هس دا

🤣😎

چرا هیچی نیومد 

2706