2733
2734
عنوان

بیاییین تصورمونو از هم دیگه بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3415 بازدید | 658 پست
اووووف😎😎 خیلیابهم گفتن هم اینجا هم اطرافیانم حس ششمم قویه ..اگه خواستی وقت بگیری بگو تا ب لیست اض ...

منواورژانسیات بزارتولیست ،ماشاالله بتوبازم ،دهنم بازمونده بخدا جاخوردم 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی چقدرخوشم میادخانمهای سایت ماشاالله فوق العاده باهوشند،توکه جزونفرات اولی دوستم 

فدااااات😄😊😍😚نظر لطفته گلم 

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
باشه عزیزم تو پوستت گندمی و تپلی.شیطون و بازیگوش که یه جا بند نمیشی.عاشق زندگیت هستی😍

الان عکس میزارم از تعجب دهنم باز بمونه 😂😂😂😂

انقدر لاغرم

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
وای نگو😂😂😂😂😂کف بینیم درست کار نکرد دوباره کف دستتو بده جونم

اومدم عکس بزارم نشد 😂😂😂😂😂

چرا نمیشه 

😕

بیا کف دستم بوگیررررر✋

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
به نام خدا همتون خیلی خرید فقط من خوبم . اودافظ😂😂😂

به نام خدا

اختیار دارین خری از خودتونه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
به نام خدا همتون خیلی خرید فقط من خوبم . اودافظ😂😂😂

نرووووو صب کن .......اه در رفتی

مگ دستم بهت نرسه

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2706