2733
2739
عنوان

آیا شوهر شما هم این جمله رو میگن؟

340 بازدید | 22 پست

ما شش ساله  ازدواج کردیم و یک بچه داریم

از ابتدای ازدواج مشکلی نداشتیم خدارو شکر

زن و شوهر خوبی هستیم و بحثامون خیلی خییلی  کمه ماشاالله 

همیشه شوهرم عنوان میکنه که از زندگیش با من رااضیه چون من بهش آزادی میدم تاحدوی رفت و آمد با دوستاشو داره و ..

یه چند ماهی بیکار بود تو گرونیا

جدیدن سه بار اتفاق افتاده که کسب قصد داشته ازدواج کنه و ایشون به اون طرف بگه که ازدواج نکن بدرد نمیخوره و ازین حرفا 

بنظرتون منظورش اینه پشیمونه؟ 

بهشم میگم میگه نه من منظورم چیز دیگه است

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

نه طفلک میگه تو این اوضاع که امروز ممکنه درامد و کار باشه فردا نباشه زن نگیر😐

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره میگه

منم انقدر بدم میاد میگم وقتی با زن تون خوشین چرا نمیگین؟

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
نه طفلک میگه تو این اوضاع که امروز ممکنه درامد و کار باشه فردا نباشه زن نگیر😐

من این دفه جبهه گرفتم چون جلوی خانواده همسرم گفت و‌مادرشوهرم پوزخند زد بخاطر همین احساس میکنم اوتا فکر کردن لابد پسرشون ناراضیه از زندگی

2738

همیشه میگه اگه خونه نداشتم زن نمیگرفتم....چند باری هم گفته اگه الانننن بود ازدواج نمیکرد....خودمم فکر میکنم اگه الان میخواستم جهاز تهیه کنم واقعاااا نمیشد...کلا خب سخت شده نسبت ب ۵ سال پیش ک من بودم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من این دفه جبهه گرفتم چون جلوی خانواده همسرم گفت و‌مادرشوهرم پوزخند زد بخاطر همین احساس میکنم اوتا ف ...

نباید واکنش نشون میدادی میدونم اون لحظه ادم عصبی میشه دست خودش نیست ولی نقطه ضعف دادی دستشون

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
آره میگه منم انقدر بدم میاد میگم وقتی با زن تون خوشین چرا نمیگین؟

دقیقا منم دیشب اومدیم خونه ترورش کردم خیلی سعی کرد قانعم کنه ولی من هیچ‌جوره قانع نشدم

ببین ب کیا داره میگه. این مهمه . اگه طرف پول داره خونه داره ماشین داره اخلاق داره فهم و شعور و سلامت روح و روان داره . اگه اینا رو داره و این حرفو بهشون میزنه آره باید ناراحت شی. ولی وقتی چیزی نداره خب چرا ازدواج کنه تو این وضع 

همیشه میگه اگه خونه نداشتم زن نمیگرفتم....چند باری هم گفته اگه الانننن بود ازدواج نمیکرد....خودمم فک ...

درسته متاسفانه😞

2706