2737
2734

منم منتظر یلدام بی صبرانههههه..امیدوارم به همه خوش بگذره.. این اولین یلداییمه خیلی هیجان زده ام

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

والا منم استرس گرفتم اواین یلدای خونه شوهرم و مامانم داره از شهرستان میا پیشم استرس گرفتم ک ب مامان بابای شدهرمم بگم بیان اونا بگن نمیایم یا اگه بیان سرد باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک منتظرم یلدا بشه کلی تیکه اماده کردم برای خانواده شوهر جان وقتی بهش فکرمیکنم از هیجان جیشم میگیر ...

عشششق تویی بقیه اداتم نمیتونن در بیارن‌

حالا اونجا جیشت نریزه وسط تیکه گفتن 🤣🤣🤣

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2731

تاپیکای مادرشوهری خواهرشوهری و تیکه های رد وبدل شده مابین طرفین نشون دهنده اینه که به فکر اشتی نیستیم  وتاحدی خاله زنک هستیم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740

همین الان دیدم دختر دایی شوهرم بهم پیام داده عادی خوندم پیامشو بعد یادم اومد تعجب نکردم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
من ک منتظرم یلدا بشه کلی تیکه اماده کردم برای خانواده شوهر جان وقتی بهش فکرمیکنم از هیجان جیشم میگیر ...

وای خدا چه هیجان انگیز    

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
وااااای پوکیدم از خنده😄😄😄😄 توازهمه نی نی سایتیا بیشتر برنامه داری😄😄😄😄 بمن یاد بده از ...

نه منو اخه سر این یلدا خیلی اذیت کردن من عروسم سال اولیه مثک قرازه برام چیزی بیارن 

چیزایی ک باید برام میخریدن توی این یکسال همرو گفتن قراره شب یلدا بیاریم 

ولی هیچ خبری نیست منظورم سرویسو ساعتو غیرست

درصورتی ک خودشون بهترین چیژارو رفتن برداشتن

حالا میخام تا میتونم تیکه بندازم فرداشم برم یه خریذ اساسی بکنم بیام خونه 

شوهرم بحرفمه بهش بگم میخوام دستشم خالی نیست وضعش خوبه برام میگیره 

رفتم کلی چیز انتخاب کردم اژالان😆فقط دلم میخاد نیارن ببینن چطور‌شورتشونو پاپیون میکنم براشون

نه منو اخه سر این یلدا خیلی اذیت کردن من عروسم سال اولیه مثک قرازه برام چیزی بیارن  چیزایی ک ب ...

میگما چقد من گناه دارم ای هدیه بردن برا عروس شب یلدا همه جاااا رسمه؟؟؟؟