2733
2734
عنوان

اطلاعات راجب هند

187 بازدید | 5 پست

۴۰ نکته که باید قبل از سفر به هند بدانید

هند#  

سفر به هند از اون اتفاقاتی هست که باید حداقل یک بار برای هر ادم اهل سفری بیفته. نهایتش اینه که یا از بهترین سفرهای زندگیتون میشه و یا اونقدر بده که فکر بازگشت بهش رو هم نمی تونین بکنین.

رفتن به هند از خیلی سال پیش پس زمینه ذهنم بود. چند سال بود که به دلایل مختلف امکانش پیش نیومده بود، ولی زمستون پارسال دیگه عزمم رو جمع کردیم تا بالاخره این آرزوی دیرینه رو محقق کنم.

۴۰ نکته که باید قبل از سفر به هند بدونیدذوق زدگان جلو تاج محل 
سفر تو هند خودش یک دانشگاهه. کشوری که اینقدر از نظر زیبایی و فرهنگ ثروتمنده براتون خاطراتی رو رقم می زنه که هیچ وقت تکرار نمیشه. هند پدرتون رو درمیاره. حسابی شمارو از اون نقطه امنتون خارج می کنه و ممکنه بجایی شمارو برسونه که فقط آرزوی برگشت به خونه رو بکنید، ولی چند وقت که بگذره می بینین که چقدر دلتون براش تنگ میشه.

۴۰ نکته که باید قبل از سفر به هند بدونیدقلعه امبر در جیپور
من برای سفر به هند حسابی تحقیق کردم و تا جای ممکن از نظر روانی و فیزیکی آمادگیش رو داشتم. همین باعث شد سختیاش برام قابل تحملتر باشه و اونقدر سورپرایز نشم. علاوه بر اینکه داشتن اطلاعات کامل تو کنترل بودجه محدودمون هم حسابی تاثیر گذار بود. فکر کردم خوبه بیام از نتیجه تحقیقات و چیزایی که تو سفر بدردم خورد براتون بنویسم تا شما رو هم برای سفر به هند حسابی آماده کرده باشم. 

برای دریافت ادامه مطلب کلیک کنید.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو روح عمت با اون تبلیغت😐

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
2742