2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گذاشتی لایکم کن 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2728

من به شوهرم خیبی اعتماد داشتم خیلیااا فکر میکردم تا حالا با هیج دخترو زنی نشده 

از توگوشی چه چیزاکه پیدا نکردم چه پیامایی که ندیدم  با زن و دختر و زنهشوهردارم دوست بوده

2738
اون روز تا حالا چيكار كردي

شوهرم فهمید گوشی رو پیدا کردم با هزار بهونه اومد گوشی رو ازم بگیره منم بهش گفتم هر کاری کردی تو دوران‌ مجردی بوده  به من ربطی نداره متاهلی اگه کاری کنی یه لحظه هم نمیمونم

اعصابم خرده  هیع با خودم میگم تو دوران‌ مجردی این کاررا کرده ولی مطمئنم تو متاهلی هم انجام داده ...

رابطتون چطوره؟چند وقته ازدواج کردی؟اگر زندگیت خوبه پی اش رو نگیر چون مال گذشته بوده عزیزم

به خاطر پسرم‌هیچی نمیگم هیع قورت میدم ولی حالم خیلی بده یادم‌میافته 

شوهرم‌انکار میکنه میگه نرفتم فقط داشتم زنه رو امتحان میگردم تا سرگرم شم ولی اس ام سا پس چی هست؟

2706