2733
2739

خداقوت بهت بدهد 

مسئولیتتون زیاده و کارتون ارزش داره 

مجردم دارم اینومیگم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

خداقوت بهت بدهد 

مسئولیتتون زیاده و کارتون

ارزش داره 

مجردم دارم اینومیگم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا سنگینه

بله واقعاً سنگینه چون مسئولیتای خونه وبچه داری هم روی  شما هس 

حق داری بگی سخته 

نمیدونم چیکار کنم انرژیم زیاد شه به همه کارا برسم

موز بخور هفته ای یه بار خوبه انرژیو زیادمیکنه 

بچه ها کار زیاد دارن واسه اینکه مسئولیت پذیر بشن بعضی از کاراشونو به عهده خودشون بزار البته اگه کوچولو نیستن 

به خودت یه ذره استراحت بده که از پانیوفتی

اخه یکی نیس به من بگه که تو که لالایی بلدی پس چرا خودت خوابت نمیبره😊

موز بخور هفته ای یه بار خوبه انرژیو زیادمیکنه  بچه ها کار زیاد دارن واسه اینکه مسئولیت پذیر بش ...

بچه هام یکی ۹ ماهشه یکی ۳ سال پسر بزرگم خیلی وقتا نقاشی میکشه سرش گرم میشه ولی پسر کوچیکم همش میخواد یکی کنارش باشه واسه همین خیلی سخته

شوهرمم همش یا داره کار میکنه یا استراحت میکنه دست به سیاه و سفید نمیزنه!!

2738
بچه هام یکی ۹ ماهشه یکی ۳ سال پسر بزرگم خیلی وقتا نقاشی میکشه سرش گرم میشه ولی پسر کوچیکم همش میخواد ...

خب پس باید به همسرتون بگید اینجوری نمیشه همه مسئولیتا روی شما(استارتر) باشه باید اونم کمک کنه

خب پس باید به همسرتون بگید اینجوری نمیشه همه مسئولیتا روی شما(استارتر) باشه باید اونم کمک کنه

حرف حالیش نمیشه یک سره تو خونه داره کارای خودشو انجام میده فقط واسه غذا از جاش پا میشه میاد پیشمون