2737
2739

پسرم پنجشنبه ظهر صورتش خارش گرفت تا بعد از ظهر دونه های عجیب قرمز درآورد...که طی این چند روز چند بار کمرنگ و پررنگ میشد و خارش زیاد داشت..

جمعه بردم متخصص .گفت حساسیت غذاییه دارو داد یکشنبه تو مدفوعش خون دیدم نگران شدم

دوشنبه یه متخصص دیگه بردم

اونم گفت حساسیت غذاییه ...که البته یه دارو دیگه داد

که ما تصمیم گرفتیم داروی اضافه نخریم و قبلی رو ادامه بدیم...

مشکلم اینه که این متخصصا درست و با صبر جواب نمیدن فقط یه چیز رو دفترچه مینویسنو دو کلام به زور حرف میزنن باید یه ساواکی بالاسرشون ازشون حرف بکشه بیرون

من الان نمیدونم بچم کی خوب میشه...خیلی خارش داره..

اگه تا کی خوب نشد باید دوباره مراجعه کنم..

کسی بچش اینطوری شده تجربشو بگه

نمیدونم باید چیکار کنم..

بازم هیچی...

شیر میخوره؟ حساسیت ب پروتئین گاوی داره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم خون یکی از نشانه های حساسیته ..یا غذایی یا دارویی ...چند سالشه

هشت ماه و ده روز...

دارو که نبوده همون غذا ست دکترم همینو گفت...منتها نمیدونم تا کی ادامه داره😥

بازم هیچی...
2738
هشت ماه و ده روز... دارو که نبوده همون غذا ست دکترم همینو گفت...منتها نمیدونم تا کی ادامه داره😥

ببین اگه غذا بوده سعی کن بفهمی از چیه که قطعش کنی ..بعید هم نیست دیگه تکرار نشه 

اقا من کاربر قدیمی ام دو بار قطع دسترسی شدم 

من پسرم یه بار ادرارش قرمز شد کلی ترسیدم گفتم خونه رفتم دکتر گفت پفک هندی خورده گفتم آره گفت برا پفک هندیه بازم دیدم هنوز خون بردم یه دکتر دیگه با اصرار آزمایش نوشتم چیزی نبود بعد چند روز خوب شد دیگه پفک هندی ندادم بهش

شیر میخوره؟ حساسیت ب پروتئین گاوی داره

نه فقط شیر خودم ...منم شیر نمیخورم

از لبنیات دیگه هم خیلی وقته ماستو بش میدم فقط چهارشنبه شب یه ذره دوغ چشید آیا میتونه همون باشه

چون چیزای دیگه هم خورده بود نمیشه به قطعیت گفت..

مشکلم اینه که نمیدونم تا کی ادامهداره باید چیکار کنم

بازم هیچی...

دختر من ۲۰ ماهشه و به فلفل سیاه حساسیت داره تو ببین چی خورده حساسیت داده

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
تخمه نخوردی ؟ من تخمه زاپنی خوردم صورت بچه ام پر جوش شد 

اونوقت کی خوب شد؟

بعید نیست...خونه مادربزرگ شوهرم تخمه بود اما اصلا یادم نمیاد خورده باشم

دارم دیوونه میشم...عین کارآگاهها هی چهارشنبه شبو مرور میکنم ببینم چیا خوردیمو نخوردیم هیم یه چیز جدیدی یادم میتونه ماشاالله..😥😵

مثلا بعد از تحقیقات زیاد کشف کردم اون شب تو بغل یکی از آشناها سر سفره یه ذره خورشت بهش چشونده

بازم هیچی...

عزيزم هميشه سعي كن پيش يه دكتر مطمئن ببريش و ازش سوال كن مدت بيماري چند روزه؟؟؟اگر تا فردا ياپس فردا خوب نشد و بدتر شد ببرش پيش همون دكتر اوليه.منظورم اينه واس يه بيماري دوسه تادكتر نبرش هربار پيش همون يكي ببر

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706