2733
2734
عنوان

شوهرم زیاد نظر میده...

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین این یه جنگیه ک من یکساله باهاشون دارم و ول نمیکنن شوهرمم صدبار بهشون کفته ها الان هرچی بهم میگ ...

بگو ضد افتاب عزیزان

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
بگو شوهرم دوست داره اول هماهنگ کن با شوهرت دخالت نکنن

گفتیم بابا فایده نداره

شوهرم صدبار بهشون دعوا کرده جالب میدونی چیه خواهرشوهرم هجده سالشه میرم خونشون یا بیرون میبینمش غرق ارایشه انقد کرم زده انگار گچ کاری کزدن نفس نمیکشه پوستش اون زیر 

خودشم من تا حالا بدون ازایش ندیدم ولی من یه لایه کزم بزنم برم خونشون میگن وای جقد ازایش میکنی دوستت حیفه

حرفشونم اینه پوستت سفیدو صافه کرم نیاز نداره ماها لک داریم سیاهیم باید کرم بزنیم اینم شد تحلیل؟

کی با هفته ای دوبار پوستش خراب میشه!!!!!!!!!!!

گفتیم بابا فایده نداره شوهرم صدبار بهشون دعوا کرده جالب میدونی چیه خواهرشوهرم هجده سالشه میرم خونشو ...

پس اینجور اهل دخالت هستن مهم نباشه برات خودتو بزن نشنیدن بگو شما دخالت نکنین تا احتراما حفظ بشه  

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
گفتیم بابا فایده نداره شوهرم صدبار بهشون دعوا کرده جالب میدونی چیه خواهرشوهرم هجده سالشه میرم خونشو ...

جاری منم مثه شمابودخواهرشوهرام میگتن پوستت خراب میشه اونم حرف شمارومیزدالان بعدازده سال اگه ببینیش صورتش بی آرایش پرکک ومک وخال شده میگه کاش به حرفشون گوش میکردم

2706