2737
2739
عنوان

درست کردن ژله خوشمزه

| مشاهده متن کامل بحث + 4729 بازدید | 49 پست
تو قسمت تنظیمات هستش یکم تو گزینه ها بگرد پیدا میکنی دفیق یادم نیست کجاس

پیدا نمیکنم

من تازه وارد هستم دیشب اومدم نمیدونم چی به چیه

من یک هنرمندم👑👑👑👑دستهایم حرف دلم را میزنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه قبل از درست کردن ژله تزای گنده گنده میدم وسطاش به غلط کردن میوفتم😅

منم تولد پسرم شاهکارکردم اخرم نشد نشستم خودم خوردم بهتراز این بودکه بهم بخندن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728
یه ژله شیک خوشمزه و راحت کسی بلده بگه درست کنم

دسر عربی درس بکن . .ژله شک باید قالبش شیک باشه و رنگبندی رو شیک کار کنی  مثلا ژله قلبی سفید و قرمز از سفید شروع کنی و لایه ای  اخر سر که درش اوردی تو ردیفه اول که سفید پر انار کنی یا ژله رولی قرمز و سفید 

من امروز نرم افزار سر آشپز پاپیون رو از بازار نصب کردم تو همین نی نی سایت بچه ها معرفی کردن گفتن خوبه توش کلی چیز میزای قشنگ داره آدم دلش ضعف میره دلم خواست برم کلاس آشپزی همشو یاد بگیرم 😢 البته دستوراش و عکساشو همه چی هم توش هست

2738
همیشه قبل از درست کردن ژله تزای گنده گنده میدم وسطاش به غلط کردن میوفتم😅

میشه کامل بگی چطوردرس کردی

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
عزیزم😁😁😁😁

حالا همیشه خوب میشد نمیدونم چرا اونشب نشد نابودم کرد اصن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706