2737
2734
عنوان

یکی بیاد بگه من چمه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 36 پست
من میگم شایدم بش هی فک میکنه ک خوابشو میبینه

بله بیشتر خوابها کارهایی که تو طول روز انحام میدی یا ذهنت مشغوله به خوابت میاد برای هم بیشتر اینطور بوده!

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا.یه نشون کرده داره.قبلا خیلی سعی میکرد بهم محبتشو نشون بده اما من کم محلی کردم.احساس میکنم از ...

خیر باشه خانمی من زیاد سر در نمیارم وگرنه کمکت میکردم !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731
بله بیشتر خوابها کارهایی که تو طول روز انحام میدی یا ذهنت مشغوله به خوابت میاد برای هم بیشتر اینطور ...

باور کن سال تا سال به فکرم نمیاد.چون کم میبینمش و اصلا نامزد داره.ولی خوابشو که میبینم اینجوری چشمش دنبالمه وهمه حواسش به منه ناراحت میشم 

2740
منم چندبار ۳ماه پریود نشدم باردار هم نبودم😕😕 دکتر برو آزمایش هم برو

بعد این علائمی ک من گفتمم داشتی؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
😂😂😂😂حالا اگه خواب تعبیرکن سراغ داشتید لطفا منو درجریان بزارید😘😘😘😘

من خالم هس ی خوابم خودم دیدم میخوام تعبیرشو بپرسم ماله ت ام میپرسم جوابشو بت میدم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
من خالم هس ی خوابم خودم دیدم میخوام تعبیرشو بپرسم ماله ت ام میپرسم جوابشو بت میدم

مرسی عشقم.بهش بگو حتما که من اصلا بهش فک نمیکنم چون اولا زیاد تودیدم نیست دوما نشون کرده داره.بگو که تقریبا هرشب میبینمش که خیلی خیلی وخیلی دنبالمه و هرجا مسرم میادو ابراز عشق میکنه.دعات میکنم واقعا😍