2726
عنوان

یکی بیاد بگه من چمه😑

332 بازدید | 36 پست

سلام من ی ماه عقب انداختم دردای پریودیم دارم کمرمم از درد داره منفجر میشه حالت تهوع ام خیلی دارم اما یک بیبی چک یک هفته پیش و یکی دو هفته پیش انداختم جفتش منفی بود پریودم نمیشم پس چمه؟؟😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

عزیزم من یک ماه و نیم عقب انداختم😐

دکترم نرفتم

سرخود ال دی خوردم منظم شد

ولی برو دکتر ببین دلیلش چیه

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره فقد دو س روز عقب جلو میشه

دارو چیزی که نخوردی ؟ عاقا من هی سوال میکنم   میرفتی یه ازمایش خون میدادی تا خیالت راحت بشه اگر منفی بود دکتر برو کنترل بشی !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
الان چندوقته هر دوسه شب یه بار میبینم پسرعمم دنبالمه پیگیرمه حواسش به منه.😔😔

ذهنت که مشغول نیست ؟

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
دارو چیزی که نخوردی ؟ عاقا من هی سوال میکنم    میرفتی یه ازمایش خون میدادی تا خیالت راحت ...

ن هیچی نخوردم

راس میگیا😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
ذهنت که مشغول نیست ؟

نه اصلا.یه نشون کرده داره.قبلا خیلی سعی میکرد بهم محبتشو نشون بده اما من کم محلی کردم.احساس میکنم از نامزدیش پشیمونه.نمیدونم چرا انقد خوابشو میبینم.طبیعی نیست اصلا.حتی فکرشم نمیکنم

2706