2737
2734
عنوان

بچه های گل کرج بیاین ادرس میخوام

54 بازدید | 5 پست

من کلاس دسر میخوام برم نمیدونم کجا هست فنی حرفه ای رو رفتم پیدا نکردم از چهار راه طالقانی تا ساسانی اگه بلدین گوهردشت فرقی نمیکنه

بیا اینجا شاید به دردت بخوره. گوهردشته

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی قیمتا رو میدنین شما؟؟

نه متاسفانه. شماره تلفنشن هست. زنگ بزن اطلاعات موردنیازتو بگیر.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728
واای زنگ زدم پنج جلسه ۸۰۰ تومان 

چقدر گرون. از اینترنتم میتونی یاد بگیریا.