2733
2739

من واقعاً موندم چی بگم. دو سه روزه بیکار توی شرکت میشینم میام تاپیکای نی نی سایت رو می خونم. مطلبایی که برام جالبن رو میام بخونم که جواب بدم بعد هرچی جلوتر می رم میبینم وااااای اصلاً حرف زدن بلد نیستیم. والله می مونم چی بگم. طرف میگه 21500 شوهرم خرج کرده دارم حرص میخورم یا اومدن شوهراشونو خرجاشونو به رخ کشیدن یا یکی گفته واااااا توچقدر خسیسی، اونیکی میگه خاک برسرت واسه انقدر پول ناراحتی منی که الآن فلان قدر خرج کردم چی بگم پس. یکی دیگه تاپیک در مورد دعوای شوهرش زده طرف میگه من جای شوهرت بودم حتما طلاقت می دادم، اونیکی میگه واااای خوب شد تو نزدیک من نیستی انقدر بدم میاد ازین آدما اه اه خودتو جمع کن!!! یک دیگه میگه والا شوهرم باید قدر منو بدونه و اینجور زنا رو بشناسه حالا طرف یه دعوایی کرده یه ماجرایی بوده نه نیاز به طلاقه نه چیزی، به جای راه کار درست به جای حرف درست چه ها که نمی گیم. 

دلمون گنده شده

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخوام بگم خواهش می کنم بیاییم رو خودمون کار کنیم. از خودم میگم تااااا بقیه. چرا انقدر دعوا داریم، چرا انقدر خودخواهیم. چرا اصلا حرف طرف رو نمی شنویم نمی زاریم کامل شه قضاوت می کنیم؟ اصلاً چرا حتی اگر حق با ماست درست نمی گیم. اینجا جاییه برای همدردی برای گرفتن یه راه کار خوب نه اینکه بیاییم به هم بپریم داشته هامونو به رخ بکشیم که بابا جان کمی آرامتر نمی دونیم که با هر کامنت ما اون بنده خدا چه حسی پیدا می کنه چه فکرایی می کنه که شاید اصلا تنها محرمش تنها مرحمش تنها دلخوشیش همین سایت و همین ماها باشیم والا به خدا 

منم بابت جوابتی تاپیک دیشب قلبم درد کرد والا 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738

بلد نیستن تاپیک بزنن اینجا قلق داره😂😂

باید قبل از تاپیک بگی ببخشید معذرت میخوام غلط کردم روم تو در، قضاوتم نکنید 

نگید خب بچه ی کوچیک دارم شیرش میدم 

بعد قضیه رو بگی حله😂😂

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
2706