2733
2739
عنوان

كسي بوده يك ماه بعد سقط دوباره باردار شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 110 پست

بچه ها من٢٣ابان نه  هفته بودم که سقط کردم تو خونه و بدون کورتاژ و قرص  😢تو این یکماه بعداز تموم شدن خونریزی چندین بار رابطه با جلوگیری طبیعی داشتم. دیروز بی بی زدم هاله انداخت .دارم از نگرانی سکته میکنم😢 عکس بی بی رو ببینید  انگار هاله داره به نظرتون مثبته؟😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها من٢٣ابان نه  هفته بودم که سقط کردم تو خونه و بدون کورتاژ و قرص  😢تو این یکماه بعدا ...

منم ۲۴ ابان تو ۲۰ هفته زایمان زود رس داشتم.به نظر بی بی چکت مثبت میاد.شما پریود شدی بعد سقطت؟من هنوز نشدم ممکننه به این زودی باردار بشم؟وای نه😭

دکتر‌گفته چون رحمت بزرگ شده بود حداقل ۱۸ ماه باید صبر کنی منم جلوگیری طبیعی دارم

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
وحشتنااااکه جلوی چشمام بچه ام دفع شد نه هفته اش بود و همه چی داشت. جوونه های دست ،پا،حفره های چشم،س ...

شما تو ۹ هفته دیدیش من تو ۲۰ هفته.بچه من با کیسه اب سالم به دنیا اومد چند دیقه جلو چشمم دست و پا زد بعد مرد.قشنگ یه بچه کامل بود فقط با ابعاد اندازه کف دست.خیلی صحنه بدی بوووووود😭😭

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2738
منم ۲۴ ابان تو ۲۰ هفته زایمان زود رس داشتم.به نظر بی بی چکت مثبت میاد.شما پریود شدی بعد سقطت؟من هنوز ...

الهی بمیرم برات

چی کشیدی تو😢😢😢

ارزو میکنم به حق این روزای عزیز خییلی زود جاش با یه کوچولوی دیگه سبز بشه و اینبار سالم و به موقع بیاد تو بغلت.

من هنوز پریود نشدم.خدا کنه زودتر پریود شم.خییلی نگرانم که نکنه باردار باشم😢😢هنوز زوده واسه بارداری مجددم

بچه ها من٢٣ابان نه  هفته بودم که سقط کردم تو خونه و بدون کورتاژ و قرص  😢تو این یکماه بعدا ...

عزيزم نگران نباش منم ٢٩ آبان سقط كردم بعدش بي بي زدم مثبت بود اين بخاطر هورمون هاي بارداري كه هنوز تو بدنمون هست و با پريود تخليه ميشه فقط بعد سقط ت سونو رفتي برا بقايا؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
شما تو ۹ هفته دیدیش من تو ۲۰ هفته.بچه من با کیسه اب سالم به دنیا اومد چند دیقه جلو چشمم دست و پا زد ...

😭😭😭😭میدونم چقد لحظه های وحشتنااکی داشتی.از خدا برات صبر میخوام خواهر عزیرم.ان شااله این نی نی های اسمونیمون اون دنیا شفاعتمون کنن😔😔

عزيزم نگران نباش منم ٢٩ آبان سقط كردم بعدش بي بي زدم مثبت بود اين بخاطر هورمون هاي بارداري كه هنوز ت ...

اره عزیرم رفتم .دو هفته بعداز سقط 

گفت چیزی نمونده.

یعنی امکان داره این مثبت بودن به خاطر صفر نشدن بتای بارداری قبلیم باشه؟؟😢😢

شما این روزا بی بی زدی؟

شما تو ۹ هفته دیدیش من تو ۲۰ هفته.بچه من با کیسه اب سالم به دنیا اومد چند دیقه جلو چشمم دست و پا زد ...

گلم نگران نباش بخاطر سطح هورمون هاي بارداري كه هنوز تو بدنته بي بي چك مثبته تا ٤٥ روز بعد سقط صبر كن بعد اگه پري نشدي برو دكتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
اره عزیرم رفتم .دو هفته بعداز سقط  گفت چیزی نمونده. یعنی امکان داره این مثبت بودن به خاطر صفر ...

خب هنوز بتاي خونمون صفر صفر نشده بخاطر همون بي بي مثبت ميشه بتا بايد كامل صفر شه من منتظرم پري بياد بعدش ميرم آزمايش خون ميدم برا بتا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706