2733
2734

دوستان كسي بوده بتد سقط يك ماه بعدش دوباره باردار شده باشه؟ اينبار براش مشكلي پيش نيومد؟

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان هم رحمت آماده نیست هم کمرت شله عزیزم کم کم تا ۳ماه صبر کن ک بهترینش تا یکسال صبر کردنه من خودم یکسال صبر کردم 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

منم امروز خونریزیم تموم شد....کاش میشد زود اقدام کنم...لعنت به بارداری پوچ

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
2738

منم بارداريم پوچ بود ماه پيش سقط كردم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
دخترخالم پنج ماه صبر کرد، ب جاش بارداری راحتی رو تجربه کرد، کمش سه ماه باید صبر کنی، بدنت رو آماده ک ...

منم نميدونم چجوري بدن و رحمم رو آماده كنم ميشه راهنماييم كنيد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم پوچ بود از ماه دوم اقدام کردم سه ماه بعد سقط باردار شدم و الان دخملی پیشم لالا کرده

روزای سختی رو الان دارید تجربه میکنین اما نا امید نشین

من دکترم گفت حداقل چهارماه صبرکن ولی من یکماه بعد سقط باردار بودم دوباره و پسرمم الان سالم کنارمه 😁 ...

اي جانم خدا جفتتون رو حفظ كنه براي منم دعا كنيد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706