2737
2739
عنوان

چیکار کنم زودتر زایمان کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4802 بازدید | 94 پست
منم خارش دارم ولی دکترم یه پماد بیرونی داد یکبار میزنم تا مدت زیادی خارشش قطع میشه

من به دکترم نگفتم و تحمل کردم 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
به درد شکم اول میخوره که ادم استرس داره تجربه نداره  باعث دلگرمی وکمک هست ولی من خودم تجربه د ...

دو تا داری! این سومیه!

خدا برات نگه داره..

چقدر میگیره مامای همراه!

باید از خود بیمارستان بخواهی یا از قبل باید هماهنگ شی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خارشم خوب شده ولی بخیه های زایمانم درد میکنه  من معده درد وحشتناک گرفتم تو بارداری و نفخ ش ...

با آویشن و پونه بشور.. دم کن از صافی رد کن بریز تو بطری یا آفتابه خودت رو بشور

شورتت رو دو سه بار عوض کن که عرق نکنی بسوزه

هیچی قدر اون دم کرده جواب نمیده

دو تا داری! این سومیه! خدا برات نگه داره.. چقدر میگیره مامای همراه! باید از خود بیمارستان بخواهی ...

قیمت و این جیزارو نمیدنم 

من از لچه های سایت شنیدم ازبیمارستانت بپرس یه تحقیقی بکن ببین چطوریه

بله سومیه 

تشکر😊😊

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2731
از دکترت بپرس زایمانت چه جوری قراره انجام بشه.. میگم واژن رو بدون بی حسی باز کردن.. تو رابطه آدم در ...

وای عزیزم چقد درد کشیدی 😞حتما از دکتر میپرسم

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
با آویشن و پونه بشور.. دم کن از صافی رد کن بریز تو بطری یا آفتابه خودت رو بشور شورتت رو دو سه بار ع ...

ممنون

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
قیمت و این جیزارو نمیدنم  من از لچه های سایت شنیدم ازبیمارستانت بپرس یه تحقیقی بکن ببین چطوریه ...

بیمارستانهایی که دکترم گفته میاد هر کدوم یه طرف تهران..یکی شمال یکی جنوب یکی شرق یکی غرب..

برم از کدوم بپرسم.. خودشم مریض ها رو دو تا دوتا راه میندازه و سوال زیاد جواب نمیده.. میگه از منشی بپرس.. از منشی میپرسم جلوی بقیه مریض ها جوری جواب میده که همه بشنون و انگار با یه نادون طرف باشن که هیچی نمیدونه هی میپرسه.. با بی میلی صد بار باید بپرسی تا یه دونه جواب بده

منم روم نمیشه از بچه های سایت میپرسم سوالهامو..

دکترم تو کارش عالیه.. ولی اینجور چیزاش بد.. میترسم میگه سر زایمان طبیعی میام الکی بگه.. معلوم نمیشه که شب دنیا بیاد یا ساعتی که اون مطب مریض داره دنیا بیاد.. جاهایی هم که میگه برو پرترافیک.. خودم تو راه نزام شانس آوردم چه مونده اون بتونه خودشو برسونه.. اکثرا میگن برو میام.. زایمان و.. که تموم شد میاد الکی پای برگه ها رو امضا میزنه یه ویزیت میکنه که میتونه مریض مرخص شه یا نه و.. میزنه به پای اینکه اومدم..

من ۲روز سر پسرم درد کشیدم یه روز تو خونه که مامایی محلمون رفتم گفت نرو خونه درد بکش وقتش شد برو.. رفتم اونجا یه روزم اونجا با آمپول فشاری که زدن درد کشیدم ۴صبح بود دکتر رفته بود دو تا پرستار بالا سرم اومدن و زایمان کردم دکتر شیفت صبح اومد برگه ها رو امضا کرد یه بارم غروب معاینه کرد منو بچه و .. گفت مرخص برو..

برام اتاق زایمان مهم بود.. بعدش بیاد میخوام چیکار ..کل خانواده و مادر و..بودن بهم رسیدن اون لحظه که باید میومد نبود😔

وقتی هم بی حال بودم تند تند ازم انگشت گرفتن خودشون انگشتم رو میزدن نه خودم.. که نتونم شکایت کنم..  گفتم اینا چیه هی ازم انگشت میگیری.... گفتن هیچی برای تایید سلامت خودت و بچه است..

اگر ازم تو اون حال انگشت نگرفته بودن به خاطر طرز رفتارشون تو اتاق زایمان نبودن دکتر و.. اعتراضی شکایتی چیزی به رئیس بیمارستان لااقل میکردم..

2738
نه بچه ی اول سرکلاژ شدم و استراحت مطلق بودم ،حتی بلند کردن وسایلی مثل جاروبرقی هم ممنوع بود ،بچه دوم ...

آخه بچه ی دوم و سوم میگن راحت تر زایمان میکنه آدم. ولی بچه ی اول هم خود مادر تجربش کمه هم بدنش آمادگی نداره

هرچی برای تپل شدن و باهوش شدن نوزاد بلدید بهم بگید خدا خیرتون بده
بیمارستانهایی که دکترم گفته میاد هر کدوم یه طرف تهران..یکی شمال یکی جنوب یکی شرق یکی غرب.. برم از ک ...

بچه اول خیلی سخته طبیعی 

ولی من ودخترخالم هردو سربچه دوم خیلی راحت تر زایمان کردیم و اذیت نشدیم 

شما هرجا بری برای زایمان طبیعی خیالت راحت باشه مثل اولی اذیت نمیشی

بچه های سایت ازتهران کم نیستن یک تاپیک بزن برای مامای همداه وبیمارستان پرس وجوکن ..

موفق باشی😊

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
بیمارستانهایی که دکترم گفته میاد هر کدوم یه طرف تهران..یکی شمال یکی جنوب یکی شرق یکی غرب.. برم از ک ...

عزیزم منم زایمان طبیعی داشتم ۵۸ روز پیش تو بیمارستان سیدالشهداء که تو بازار هستش اونجا ماما همراه اگر بخوای بگیری هزینش ۳۰۰تومنالبته من ماما همراه نگرفتم و اینکه دکتر من موقع زایمان اومد بالا سرم با اینکه اون روز روز کاریش نبود اگر خواستی میتونی اون بیمارستان بری از رفتار پرستار و ماما بیمارستان راضی بودم و رسیدگی شون هم خیلی خوب بود و دکترمم خیلی خوب کارش

ان‌شاءالله این سری همون‌طور که دوست داری روند زایمانت پیش بره عزیزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم منم زایمان طبیعی داشتم ۵۸ روز پیش تو بیمارستان سیدالشهداء که تو بازار هستش اونجا ماما همراه اگ ...

باید اونجا پرونده داشته باشم؟

رسول اکرم رو شنیدم باید پرونده داشته باشی.. خواهر شوهرم میگفت خوب بودن..اون سز بود .. سزارینی ها خبر از طبیعی ندارن که بگن خوب یا نه بشه روش حساب کرد ..😊 یه تاریخ و ساعت میگن دکتر میره سز میکنه و تمام..

مال ما نه تاریخش معلوم میشه نه ساعتش ..

دکترم سیداشهدا نیست.. دکتر شما تو اونجا کار میکنه..

بابک .. امید.. آپادانا و.. هرچی بیمارستان خصوصی بود تو شما و غرب و شرق و.. اسم برد منشی..

میگن امید خوبه که استارتر میگه خصوصی ۲۸۰۰ .. مشکل پول ندارم ولی دلم میخواد اگر پول میدم برای طبیعی بیمارستان خوب باشه دکتر بیاد نپیچونه..

بیمارستانهای خصوصی فقط فکر پول هستن.. ولی خواهر شوهرم میگفت تو رسول اکرم حالش خوب نبوده درد داشته میومدن از سینه اش به بچه شیر میدادن و میگفتن بچه قندش نیوفته .. ولی بچه من شیر نمیخورد میگفتن عادیه.. مادرشوهرم قاطی کرد بردن معده اش رو شستشو دادن آوردن شیر خورد..

بیمارستان خیلی مهم..

منم راجب بیمارستانها چندان اطلاعات ندارم.. نمیدونم برم همین جاهای خصوصی اگر دکترم نیاد و اونام فقط پول تیغ بزنن از شوهرم و همون بلای سابق سرم بیاد چی.. یا برم دولتی و بیخیال دکترم بشم که اگرم خوب نبودن نسوزم که هم جونم رفت هم پولم..

نه از دولتی چیزی میدونم نه خصوصی..😞

زعفران سقط میاره نخور

چه حرف مسخره ایی 

تو ماه آخر سقط؟؟؟؟

اتفاقا تو کلاس بارداری برای ماه آخر به ما گفتن با زعفرون خاکشیر عسلو آبلیمو شربت درست کنید هر روز بخورین یه زعفرون غلیظم روز زایمان همراهتون باشه

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
باید اونجا پرونده داشته باشم؟ رسول اکرم رو شنیدم باید پرونده داشته باشی.. خواهر شوهرم میگفت خوب بود ...

ببین عزیزم من وقتی برای ویزیت پیش دکترم میرفتم یکی اومده بود هفته ۳۷بود برای اولین بار میمومد اون بیمارستان وقتی اومد پرونده تشکیل داد و دکترمم بهش برگه بستری داد با مهرو امضا خودش که هروقت دردش گرفت بهش زنگ بزنن بیاد بالا سرش 

و اینکه من یه شب که اونجا بودم چند سری دکترا و پرستاران هی میومدن سر میزدن و ازم سوال میپرسیدن که مثلا بچه شیر میخوره؟ بیرون روی داره؟ و از خودمم سوال میپرسیدن و حالم رو جویا میشدن حتی نصف شب اومدن سر زدن  که ببینن حالم خوب و چیزی نیاز دارم یا نه

و اینکه من ساعت چهار صبح رفتم بیمارستان ساعت هشت دکترم اومد و ساعت ۲:۱۵ ظهرزایمان کردم با اینکه بنده خدا دکترم باید ساعت سه می‌رفت مطب ولی با آرامش کارش رو انجام میداد اسم دکترمم سیده مونا محمدی من که خیلی راضی بودم  اینم بگم هزینه زایمان من بدون ماما همراه شد ۹۳۰تومن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706