2733
2739

ما بعد هشت سال ازدواج تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم...گذاشتیم تمام شرایط محیا باشه...نمیدونم کار درستی کردم یا نه...ولی الان واقعا لذت میبرم..میگم کاشکی زودتر بچه دار شده بودم!! حالا خدا می‌دونه اگه زودتر بود چی میشد و باید چیزی رو اعتراف کنم که بهش اصلا اعتقاد نداشتم...از وقتی دخترم دنیا اومده ، خدارو شکر روزیمون بیشتر شده....

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه دختر سه ساله دارم الانم دوباره باردارم ولی خواهرای من وضع مالیشون خیلی خیلی از من پایین تره یک ...

بحث من اصلا سر لباس و اینا نیست ، این بچه تو ایران چ آینده ای داره؟ کار تفریح ازدواج .....هیچی درست نیست به نتیجه نمیرسم که بخوام یه نفر دیگه رو بوجود بیارم بخاطر خودخواهیخودم

بحث من اصلا سر لباس و اینا نیست ، این بچه تو ایران چ آینده ای داره؟ کار تفریح ازدواج .....هیچی درست ...

خب عزیزم چاره چیه

دیر یا زود مگ نمیاری؟

اگ کلا نمیخای بچه بیاری اون بحثش جداست

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
ما بعد هشت سال ازدواج تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم...گذاشتیم تمام شرایط محیا باشه...نمیدونم کار درستی ...

منم اینجوریم خیلی بچه دوست دارم 😭 وضع مالی هم فعلا مناسب نیست

2738
بحث من اصلا سر لباس و اینا نیست ، این بچه تو ایران چ آینده ای داره؟ کار تفریح ازدواج .....هیچی درست ...

من متوجه نمیشم هرکی به اندازه ی تلاشش و طرز زندگیش به جایی که باید می رسه مگه تفریحات و شغل و ازدواج ما چطور بوده این که بچه بیاری خودخواهی نیست تمام شرایط رشدشو براش محیا می کنی درست تربیتش می کنی 

منم اینجوریم خیلی بچه دوست دارم 😭 وضع مالی هم فعلا مناسب نیست

واقعا نمیدونم چی بگم...فقط میتونم بگم به هرچی فکر کردی  به وضع ایران که گفتی فکر نکن! این یکی دیگه دست ما نیست و همه جای دنیا سختی های خودش رو داره..ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊