2733
2734
عنوان

بچه ها کسایی ک درحال طلاق ان یا طلاق گرفتن بیان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 41 پست

بعدم رف پیش مامانشبنا باباش گف ک این بمن خیانت کرده رفته سرقرار منم باخانوادش حرغ زدم دست رو قران گذاشتم اصن همچین چیزی نیس من فقط جواب اونو دادم اینو قبول دارم اشتباه کردم ولی قرار نزاشتم برم این چیزا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اخه چرا با طرف پيام بازي كردي بايد از همون اول بلاك ميكردي

حالا اونوقت شرایطم اونطوری بود دلم میخواس بایکی حرف بزنم دردو دل کنم چون هیچکس از دعوا ما تو این چن وقت خبر نداش 

2728

عزیزم خودتم اشتباه کردی ..اونم مرداخودشون هرکار میکنن ولی طرف مقابل بکنه بدتر میشن..بنظرم برو ازش عذرخواهی کن..وبگو خواستم حسادتتو تحریک کنم.ولی کارم غلط بوده از دوس داشتن زیاد کردم.بنظرم حرکتم کاملا بچه گونه بوده.ولی اصلا با طرف حرفم نزدم قرارم نزاشتم.میدونی نسبت بهت بی اعتماد شده اونم رفته با یکی دیگه

2740

بعدشم یکم تو روابط زناشوییت بیشتردقت کن.برو چن تا لباس خوشگل بخرجلوش بپوش ک حسش ب اون زن کم شه.دیگم این حرف زدنو اینارو از ذهنت بنداز بیرون..اینکار خ غلطه.تو خودت میگی اون رفت با یکی دیگ ولی خودتم همونکارو تکرار کردی..اعتماد و ازبین بردی باید باسختی بسازیش دوباره.ولی خب زندگیتو خراب نکن...بخاطر ی زن دیگه.اصلااا 

حالا اونوقت شرایطم اونطوری بود دلم میخواس بایکی حرف بزنم دردو دل کنم چون هیچکس از دعوا ما تو این چن ...

خب آتو دادي دستش ديگه

الان پس فردا تو دادگاه ثابت كنه ميتونه حق و حقوقتو نده

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
بعدشم یکم تو روابط زناشوییت بیشتردقت کن.برو چن تا لباس خوشگل بخرجلوش بپوش ک حسش ب اون زن کم شه.دیگم ...

من اینکارارو میگی انجام دادم الان ی ساله دارم کنار میام ولی میگم ک کلا حرف نمیزنه باهام میگف نمیخوامت میخپای همینطور تحمل کن .بازم باهاش حرف زدم گفتم بیا بریم مشاور زندگیمونو درس کنیم بخاطر بچه  ولی نمیخواد میگه نه طلاق 

سعی کن بخاطر دخترت اوضاع رو درست کنی به نظرمن چندتا بزرگتر رو واسطه کن تا برگردی سر زندگیت بعدم یه مدت کلا با گوشیش کاری نداشته باش سعی کن اروم و مهربون باشی شام خوب درستکن ارایش کن لباس شیک بپوش هرشب ببوسش کم کم خودش برمیگرده به زندگی البته اگه مشکلش فقط کم محبتی شما باشه اگه هم که به این کار عادت داره و فقط بهونه اورده برین پیش مشاور یه مدت سنگ زیر باش به خاطر بچت 

2706