2733
2734
عنوان

شما اهل رو فرشی انداختن و کاور مبل هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا دوست ندارم همیشه پدرم میگفت روکش رو مبل برای چی میکشید وقتی مهمون میاد برمیدارید؟فقط مهمون باید لذت ببره؟خودمون آدم نیستیم؟

خود من تنوع تو دکوراسیون رو دوست دارم و هر دو سال تقریبا پارچه مبلامو عوض میکنم 

نه روکش مبل دوست دارم نه روکش فرش نه پلاستیک ماشین(از گزینه آخری متنفرم یعنی عرق سوز میشه آدم با اون پلاستیکا) از روکش کنترل هم نفرت دارم دوست دارم از خود اون وسیله استفاده کنم و هیچی روش نباشه خونه رو زشت میکنه البته این نظر منه و خوب خیلی ها دوست دارن واقعا

2731
ی مدل روفرشی اومده زیرشون کش داره جمع نمیشه خیلی مدل های نازی داره من ی مدل تو اینستا دیدم ۵۰۰ تومن ...

اونام جمع میشه اااا حلما 😕جنسش انگار خیلی شل و وله😁

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
مبلم فقط رنگ جایی ک تکیه میدن و دسته هاش این رنگیه نشیمتش فرق داره پارچش گلای صورتیه کمرنگ و طلایی د ...

به نظرم این رنگ سفید رو کاور بکش مهمون بیاد چیزی روش بریزن روت نمیشه که چیزی بگی 

❣❣❣❤خدایا شکرت😍😘برای همه چیزایی ک بهم دادی و ندادی 🙏🙏💜💛💙💝
2738
واقعا 😍 آره دیگه باید مراقب باشم حالا آدم خودش مراقبه مهمونو چیکار کنیم 

دقیقااا😂مهمون بیاد چیزی رو بریزه ادم یک احساس بدی داره که دلش میخواد مهمون رو خفه کنه😂😂😂

کاور بکش روش سفید زود کثیف میشه،،،بخصوص اگه مثل مبلای من یک حالت مخملی داره روش واقعا حیفه

والا نمیدونم فروشنده گف پارچه هاش نانوییه کم پیش میاد چرک شن اگرم بشن راحت پاک میشن. من بخارشوی دارم مبل قبلیامو ک رنگش سرمه ای بود با بخارشوی تمیز میکردم مث روز اول میشد. حالا خداکنه اینام تمیز شه با بخارشوی. 

دقیقااا😂مهمون بیاد چیزی رو بریزه ادم یک احساس بدی داره که دلش میخواد مهمون رو خفه کنه😂😂😂

کثیف کنن بعدا ک بچه دار شم بچمو میفرستم خونشون کثیف کنه😂😂 ولی خب دل آدم باز میشه 😍😍😍😍

والا نمیدونم فروشنده گف پارچه هاش نانوییه کم پیش میاد چرک شن اگرم بشن راحت پاک میشن. من بخارشوی دارم ...

چاخان میکنن ادمو  هرکاری کنی بازم به مرور زمان کثیف میشه منم بخارشور دارم ولی از ترس کثیف شدنش نزدیک ۳۰۰تومان کاور خریدم خیلی حیفم میاد زود خراب بشه یا کهنه بشه 

کثیف کنن بعدا ک بچه دار شم بچمو میفرستم خونشون کثیف کنه😂😂 ولی خب دل آدم باز میشه 😍😍😍😍

😂😂😂😂😂😂😂😂نظر خوبیه موافقم 👏👏👏✋

2706